Величайшая польза, которую можно извлечь из жизни, - потратить ее на дело, которое переживет нас.
Блез Паскаль
Головна | Форум | Гостьова книга | Контакти | ЧАВО | Вхід
Це ми!

Навігація
Ми в соціальних мережах

Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

Наші партнери

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук на сайті
Архів новин

Погода у Харкові
Харьковский частный лицей Профессионал. Кафедра программирования

ІСТОРІЯ БІБЛІОТЕКИ ЛІЦЕЮ "ПРОФЕСІОНАЛ"

Спочатку була ідея створити особливе місце в центрі ліцею, яке приваблювало б і вчителів, і учнів, щоб там було зручно відвідувачам і користувалось протягом дня. Тривалий час про це доводилось лише мріяти. І от у 1998 році мрія стала реальною. На третьому поверсі головного корпусу було виділено приміщення, яке надавало фізичний простір (його міг відвідати один читач, ціла група), і створювало середовище для презентації різних матеріалів, для підключення телевізора, комп’ютера, принтера, ксерокса.

Великий простір біля входу, дошка, обладнані місця для самостійної роботи, кафедра видачі літератури, невеличка виставка нових надходжень, періодичних видань. Тобто було створено місце для читання і перегляду відео матеріалів, проведення літературних свят, читацьких, наукових конференцій, невеличких вистав, брейн-рингів.

В бібліотеці працює один спеціаліст з вищою освітою.

В 2001 році було прийнято рішення на базі бібліотеки створити інформаційно-бібліотечний центр ліцею.

Разом з адміністрацією ліцею створені єдині вимоги до ліцеїстів щодо використання та збереження підручників. Разом з учителями визначаються потреби бібліотеки в них.

Велику увагу в ліцеї приділяють наочній агітації. Яскраво, естетично оформлюються виставки до знаменних і пам’ятних дат.

Систематично проводиться огляд нових видань, новинок в періодиці. Ліцеїсти отримують кваліфіковану допомогу для написання рефератів, у повній мірі користуються фондами бібліотеки при підготовці до уроків. Заздалегідь учителі і бібліотекар складають списки, де вказують, з якими творами ліцеїсти мають бути обов’язково ознайомлені.

Кожний рік в ліцеї проводиться благодійна акція «Я - бібліотеці». Ця акція дає змогу поповнити фонд бібліотеки. Матеріали акції обов’язково висвітлюються на інформаційному стенді. Висловлюється подяка учням, які брали в ній участь.

Оголошення!

Набір до першого класу на 2019-2020 навчальний рік припинено.

Останні оновлення
14.09.2019
Два тижні в Англії
03.09.2019
День знань - 2019
28.08.2019
З Днем знань-2019!
28.08.2019
Педагогічна нарада
09.08.2019
Обращение директора УВК "Лицей Профессионал" Будко О.В.

Всі новини...
Посилання
Адреса: 61024, Харків,
вул. Ярослава Мудрого, 22/24
Тел. (057)7007697,(057)7007696
e-mail: liceyp@ukr.net
Ліцей "Професіонал" © 2009-2019