Кафедра математических наук

ПРИХОДЬКО Наталія ОлексіївнаУчитель математики вищої категорії

Приходько Н.О.

«Чтобы быть хорошим педагогом, нужно любить то,
что преподаёшь, и любить тех, кому преподаёшь».

Василий Ключевский, историк

У 1998 році закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди та отримала диплом за спеціальністю «Учитель математики та фізики».

З 1999 по 2014 рік працювала учителем математики у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №36. В ліцеї «Професіонал» працює з 2014 року.

Учні Наталії Олексіївни неодноразово ставали призерами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», призерами конкурсу-захисту наукових робіт МАН.

Мета педагогічної діяльності учителя – зумовити конструктивні шляхи підвищення якості знань, умінь і навичок з математики на основі дослідження можливостей розвитку логічного мислення школярів з урахуванням здоров'язберігаючих чинників.

Ця мета допомогла визначити ряд основних завдань педагогічної діяльності:
- підвищити рівень сформованості логічного мислення школярів;
- виділити і класифікувати основні здоров'язберігаючі форми і методи організації навчальної діяльності, спрямовані на розвиток логічного мислення;
- визначити методику підготовки і проведення дослідницьких робіт з математичного моделювання, спрямованих на розвиток логічного мислення

РОЖКОВА Анна Іванівнавикладач математики вищої категорії, педагогічне звання «викладач методист»

Рожкова А.І.

«Чем больше вы знаете, тем богаче мир вокруг вас».

Дипломант конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена», 2006 р. Нагороджена знаком «Відмінник освіти України», 2011 р.

У 1979 р. закінчила ХДУ нині Харківський національний університет ім. Каразіна, механіко-математичний факультет.

З 1979 р. працювала в середній школі № 87 м. Харкова, з 1982 р. в Харківському коледжі медичного обладнання, з 2015 р. – в ліцеї «Професіонал».

«Что наша жизнь? Игра». И самая великая игра, придуманная человеком – МАТЕМАТИКА. Самая великая и самая трудная. С множеством правил. Это вам не «бродилки, стрелялки», которые можно освоить за несколько часов. Это игра сложнейшая и нахрапом ее не возьмешь. Нужен серьезный интеллектуальный труд. Но зато кто освоился в этой игре, тому никакие трудности нипочем. Решит любую задачу-проблему быстро, четко, рационально.

В наше математизированное время не знать математику могут лишь люди чистого искусства и то лишь, не выходя из искусства. А как только сунул нос в жизнь, на тебя сразу же обрушиваются проценты, суммы, вероятности, результаты. За что хвататься, как выкручиваться? Умения, полученные на уроках математике, вам помогут во всем разобраться, все решить.

И не надо воспринимать математику как сухие, непонятные числа. Если мы задумываемся о красоте или гармонии, то ответы находим опять-таки в математике.

Любите МАТЕМАТИКУ и она отплатит вам сторицей!

25.04.2017
Екзамени Кембрідж 2017 в лицеї «Професіонал»
05.04.2017
Щорічна конференція для вчителів англійської мови IATEFL