Кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін

ОВСЯННІКОВ Олексій МиколайовичЗавідувач кафедри, учитель вищої категорії, старший учитель, викладач історії

Овсянніков О.М.

В 1995 році закінчив Харківський державний університет за спеціальністю «історія». Загальний педагогічний стаж – 15 років. У ліцеї «Професіонал» працює з 2005 року.

Олексія Миколайовича відзначають креативність, готовність до професійного саморозвитку, інноваційний стиль мислення. Співпраця з учасниками навчального процесу, відкритість, педагогічна комунікація (інформаційний вплив, уникнення суперечностей, об'єктивність) забезпечили високий авторитет, повагу учнів, колег і батьків.

Олексій Миколайович брав участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми методики викладання історії, правознавства та суспільствознавчих дисциплін у вищих навчальних закладах» (2009 р.), він учасник обласного науково-методичного семінару для вчителів навчальних закладів всіх форм власності «Проблеми збереження історичної правди в освітній практиці» (2009р.), а також обласних педагогічних читань «Висвітлення проблемних питань Другої світової та Великої Вітчизняної війн у шкільних курсах історії» (До 66-ї річниці визволення України від німецько-нацистських загарбників).

Результативність роботи учителя підтверджується великою кількістю переможців і призерів учнівських олімпіад і турнірів. Серед них як щорічні олімпіади з історії, так і конкурси: Каразінський колоквіум (2010 р.) обласний конкурс з російської мови, історії та культури, присвячений 300-річчю Полтавської битви (2009 р.)

Овсянніков О. М. є автором навчальних посібників і робочих зошитів з історії України і всесвітньої історії. Він нагороджений грамотами відділів освіти Київської і Дзержинської районних рад, дипломами та подяками Головного управління освіти та науки Харківської обласної державної адміністрації.

ЮРЧЕНКО Дмитро ЮрійовичВикладач історії та географії

Юрченко Д.Ю.
Дата народження - 12. 07. 1986.

Освіта:

1. Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди (2004-2009)
Факультет - історичний
Спеціальність – історія/географія
Наукова степінь – магістр (історія)

2. Інститут післядипломної освіти (2007-2009)
Спеціальність – Менеджмент організації
Наукова степінь - Спеціаліст

3. Аспірант кафедри історії України Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди (2009-2012)
Тема дисертації – «Підприємницька та меценатська діяльність родини Харитоненків в кінці ХІХ – початку ХХ ст.»

Наукові статті:

1. «Меценатська та благодійницька діяльність родини Харитоненків на сторінках дореволюційних періодичних видань» - збірник історичного факультету Кам'янець-Подільського університету;
2. «Внесок родини Харитоненків у розвиток культури та освіти на Слобожанщині (друга пол. ХІХ – поч. ХХ ст.)» - збірник історичного факультету ХНПУ імені Г. С. Сковороди;
3. «Роль династії Харитоненків в цукровій галузі Російської імперії другої половини ХІХ – початку ХХ ст.» - збірник історичного факультету Вінницького університету;
4. «Господарський комплекс родини Харитоненків в кінці ХІХ – поч. ХХ ст.» - Житомирський університет «Волинські історичні записки»;
5. «Павло Іванович Харитоненко як підприємець, меценат, громадянин та політичний діяч» - збірник історичного факультету ХНПУ імені Г. С. Сковороди;

Трудова діяльність:

1. ХНПУ імені Г. С. Сковороди, лаборант кафедри географії (2008-2009); викладач історії (2009); секретар приймальної комісії (2008-2009).
2. Вчитель історії та географії Харківського приватного ліцею «Професіонал» з другого семестру 2008 – 2009 навчального року.

РАЗМЕТАЕВА Зоя БорисовнаПреподаватель права

Разметаєва З.Б.

Я возглавляю юридическое отделение в лицее «Профессионал». Все учащиеся проходят через правовое обучение. И я учу их с убеждением, что в жизни (независимо от того, станешь ли ты профессиональным юристом) знание права необходимо.

Каждый урок мы рассматриваем ситуации из жизни – их предостаточно. И дети пытаются их разрешать. Часто применяю интерактивные формы работы. Все дети на уроке заняты, никто не засыпает и не отвлекается. В течение урока использую «рухавки», чтобы дети отдохнули. Это началось после посещения мною 6 уроков подряд. Я очень устала. А ведь мои занятия – это 6-8 урок.

С удовольствием провожу в лицее «День юриста» (8 октября), неделю права.

Во время летней практики мы с детьми посещаем нотариальную контору, суд, университет «НЮАУ». Я очень люблю свою работу.

О себе: окончила школу с золотой медалью. В школе занималась фигурным катанием и фехтованием. Окончила Харьковский юридический институт, получив диплом с отличием. Работала адвокатом, юрисконсультантом. В течение 20 лет занималась горным и водным туризмом. Это все помогает мне в работе с детьми.

25.05.2017
Вітання Голови Харківської обласної державної адміністрації
25.05.2017
Вітання Харківського міського голови