Величайшая польза, которую можно извлечь из жизни, - потратить ее на дело, которое переживет нас.
Блез Паскаль
Головна | Форум | Гостьова книга | Контакти | ЧАВО | Вхід
Це ми!

Навігація
Ми в соціальних мережах

Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

Наші партнери

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук на сайті
Архів новин

Погода у Харкові
Харьковский частный лицей Профессионал. Кафедра программирования

Міжнародна діяльність ліцею "Професіонал"

1. У рамках програми "Cambridge English School" ліцей "Професіонал" став одним з офіційних підготовчих центрів Cambridge English.

Іспити Cambridge English визнають більше 13 500 університетів, працедавців і державних установ по всьому світу. Ці іспити відкривають дорогу до вищої освіти, підвищують можливості працевлаштування і - завдяки всесвітньому визнанню - розширюють для учнів вибір місця навчання або роботи.
Тест Сambridge English: Starters розрахований на школярів у віці від 7 до 12 років з метою допомогти їм набути упевненості на початкових етапах вивчення англійської мови. Згідно із Загальноєвропейською шкалою мовної компетенції (CEFR) тест Cambridge English: Starters безпосередньо передує рівню A1. Цей тест дає дітям хорошу основу для вивчення мови і демонструє їх рівень володіння англійським.

Цей тест охоплює усі чотири мовні навички: аудіювання, усну мову, читання і писання. Тест Cambridge English: Starters не припускає оцінки "задовільно" або "незадовільно". Нагороду у вигляді сертифікату Cambridge English отримує кожна дитина, що дозволяє відмічати досягнення дітей, формувати їх упевненість в собі і винагороджувати їх зусилля в оволодінні комунікативними навичками.

Тест Cambridge English: Movers відповідає рівню A1 Загальноєвропейської шкали мовної компетенції (CEFR). На цьому рівні ваша дитина зможе:
- розуміти прості вказівки або брати участь у фактичній розмові на знайомі теми;
- розуміти елементарні інформаційні написи, вказівки або інформацію;
- заповнювати прості форми і писати повідомлення з вказівкою часу, дати і місця.

Цей тест охоплює усі чотири мовні навички: аудіювання, усну мову, читання і писання.

Cambridge English: Flyers був розроблений для підвищення мотивації дітей і формування їх упевненості при використанні англійської мови. Цей тест ґрунтується на знайомих темах і ситуаціях і розвиває навички, необхідні дітям для спілкування англійською мовою.

У міру того, як діти стають впевненішими у своїх силах, підвищуватиметься їх мотивація для подальшого вивчення англійської мови і його використання на складнішому рівні.
Що є рівнем Cambridge English: Flyers?

Тест Cambridge English: Flyers відповідає рівню A2 Загальноєвропейської шкали мовної компетенції (CEFR). На цьому рівні діти можуть:
- розуміти прості письмові тексти англійською мовою;
- спілкуватися в звичних ситуаціях;
- розуміти короткі письмові повідомлення і прості усні вказівки;
- розуміти і використовувати прості фрази і вирази;
- представлятися і відповідати на елементарні питання про себе;
- спілкуватися з англомовними людьми, коли вони говорять повільно і чітко;
- писати короткі прості повідомлення;

Цей тест охоплює усі чотири мовні навички: аудіювання, усну мову, читання і писання.

Іспит Cambridge English: Key for Schools дає вам можливість довести, що учень може спілкуватися англійською мовою на базовому рівні.

Іспит Cambridge English: Key for Schools є кваліфікацією базового рівня, що показує, що учень може використати англійську мову для спілкування в простих ситуаціях. Завдяки цьому іспиту ви можете допомогти учням:
- розуміти прості письмові тексти, складені англійською мовою;
- спілкуватися в знайомих ситуаціях;
- розуміти короткі повідомлення і прості усні інструкції.

Який рівень іспиту Cambridge English: Key for Schools?
Іспит Cambridge English: Key for Schools відповідає рівню A2 Загальноєвропейської шкали мовної компетенції (CEFR). Досягнення цього рівня означає, що учень може:
- розуміти і використати прості фрази і вирази;
- представитися і відповісти на прості питання про себе;
- спілкуватися з носіями англійської мови, що говорять повільно і чітко;
- писати короткі прості записки.

Сертифікат Cambridge English: Preliminary for Schools користується міжнародною повагою і визнанням.

Іспит Cambridge English: Preliminary for Schools - це кваліфікація проміжного рівня, що підтверджує, що учень може використовувати англійську мову у повсякденних ситуаціях на листі і в усній мові.

Підготовка до іспиту допомагає учням розвинути навички спілкування англійською мовою і:
- ефективно використовувати в повсякденних ситуаціях;
- читати прості підручники або журнальні статті;
- писати листи на знайомі теми;
- робити замітки під час уроку.
Який рівень у іспиту Cambridge English: Preliminary for Schools?
Іспит Cambridge English: Preliminary for Schools відноситься до рівня B1 Загальноєвропейської шкали мовної компетенції (CEFR). Досягнення цього рівня означає, що учень може:
- розуміти основну інформацію, що міститься в прямих вказівках або оголошеннях для громадськості;
- ефективно брати участь в повсякденних ситуаціях за межами класної кімнати;
- ставити прості питання і брати участь у фактичних розмовах з друзями, членами сім'ї і в школі;
- писати листи або робити замітки на знайомі теми.

Цей іспит:
- представляє найбільш достовірне відображення рівня володіння учня мовою;
- охоплює усі основні варіанти англійської мови (наприклад, британський англійський, американський англійський);
- розроблений з метою надання рівних можливостей представникам усіх національностей і людям з різним рівнем мовної підготовки;
- підтримується найбільшою у своєму роді науково-дослідною програмою;
- може використовуватися для тестування учнів, що пред'являють велику кількість особливих вимог.

Учні, що успішно склали іспит Cambridge English: Preliminary for Schools, отримають той же міжнародно визнаний сертифікат, що і кандидати, що складають іспит Cambridge English: Preliminary.

Як тільки учень отримує сертифікат Cambridge English, він стає володарем однієї з кваліфікацій з англійської мові, що найвище цінуються у світі. Це досягнення, яким варто пишатися.

Для учнів середньої та старшої школи в Ліцеї "Професіонал" 11 вересня 2014 року відбулася презентація міжнародних тестів з англійської мови Cambridge English for School.

На ранніх етапах вивчення англійської мови ці тести дають чудову основу для подальшого вивчення мови. Пізніше, на середньому та вищому рівнях учні отримують мовні навички, необхідні для досягнення успіху у повсякденному житті.

В рамках програми Cambridge English for Schools, 13 листопада 2014 року у приватному ліцеї "Професіонал" відбулася урочиста презентація бібліотеки видавництва Cambridge University Press, в ході якої кафедра іноземних мов отримала 11 навчальних та 5 методичних посібників для викладачів.

2. З 2013-2014 навчального року в ліцеї «Професіонал» впроваджується інноваційна канадська програма з англійської мови «SMRT» для учнів 4-6 класів.

SMRT - інноваційна програма викладання англійської мови, яку застосовують передові школи та університети світу.

Розроблена Канадським коледжем, програма SMRT дозволяє використовувати сучасні інтернет-технології та онлайн контент (такий як відео з YouTube , Google Docs, TED Talks та ін.) для того, щоб діти з цікавістю і мотивацією вивчали англійську мову. І за підсумком володіли нею на рівні комунікацій у сучасному світі, чи то у бізнесі, чи в економіці, чи в культурно-мистецькому середовищі, чи в інших галузях.

Програма SMRT – це інноваційний підхід до вивчення англійської мови з використанням ІКТ. Вона включає:
• креативність у вивченні англійської мови;
• підвищення цікавості до вивчення англійської мови за рахунок автентичного навчального матеріалу;
• індивідуальний доступ до навчального матеріалу;
• можливість навчання в індивідуальному темпі;
• використання допоміжних сайтів, он-лайн відео, аудіо записів, інтерактивних ігор тощо;
• виконання домашніх завдань у зручний час;
• створення власних Power Point Presentations;
• підвищення мотивації до активного засвоєння знань;
• розвиток рефлексії та підвищення рівня ефективності самоосвіти;
• якісну дистанційну освіту.

Забезпечує дистанційну освіту Canadian College of English Language, Vancouver, Canada.

3. Проводяться зустрічі з представниками міжнародних кампаній, бесіди з профорієнтації:

16.12.2014 в ліцеї відбулася зустріч з представником швейцарської школи бізнесу та готельного менеджменту (В.Н.М.S) проф. Magdy Attalla з презентацією «Вища освіта у сфері гостинності в Швейцарії». Зустріч була організована за підтримки освітньої компанії "Эрудитус"

4. Співпраця з міжнародною школою англійської мови графства Кент

На протязі більше 10 років щороку викладачі ліцею «Професіонал» організовують поїздки ліцеїстів на навчання до Англії в міжнародну Кентський школу англійської мови. Ця школа була організована в 1972 році, вона має акредитацію Британської ради. Завдяки хорошій організації процесу навчання англійської мови, організації відпочинку, організації знайомства з пам'ятками Англії, вона має хорошу репутацію, як у Європі, так і в Азії. Під час перебування в Кентській школі наші студенти мають можливість поспілкуватися і подружитися зі студентами різних країн, таких як: Італія, Франція, Бельгія, Німеччина, Іспанія, Ісландія і навіть Японія і Китай. Неординарна методика проведення занять, захоплені своєю роботою викладачі, а найголовніше - мовне середовище (у сім'ї, в школі і скрізь - English, English, English!!!!) забезпечують хороший результат.

Ми зазвичай їздимо в Кентську школу в серпні, а значить, крім навчання має бути ще й відпочинок! Офіційні заняття тривають по три години з понеділка по п'ятницю. В другій половині дня - або спорт (футбол, волейбол, теніс, плавання), або заняття за інтересами (танці, спів, боулінг), або радіальні поїздки (Кентерберійський собор, Дувр, Маргейт, Рамсгейт), так щоб встигнути повернутися до вечері. А після вечері знову зустрічі - танці, кіно, караоке, дискотеки.

І, нарешті, довгоочікувані вихідні! А це означає - Лондон з усіма своїми музеями, Кембридж і Оксфорд зі своїми коледжами, Віндзор, Брайтон, Грінвіч і багато - багато інших цікавих місць залишаються в пам'яті наших дітей на все життя.

З 2005 року у ліцеї «Професіонал» проводяться зустрічі і практичні заняття директора Кентской школи з учнями ліцею. Така зустріч відбулася 15.12.2015. Директор школи KSE Енді Флейг відвідав Харків і, звичайно ж, побував у нашому ліцеї. Він зустрівся з директором ліцею Будко Оксаною Володимирівною, викладачами англійської мови, а решту часу провів з нашими учнями, тим більше, що багато хто з них добре його знають і пам'ятають.

У Кентской школі вчителі ліцею щорічно відвідують заняття для викладачів і отримують сертифікати, що підтверджують відповідну категорію.

5. Участь педагогів у Міжнародних семінарах, конференціях та інших науково-методичних заходах

№ з/п
ПІБ, посада
Тема заходу
Дата/ країна, (місто)
Зміст діяльності (участь, виступ, майстер-клас, тощо), результати участі (дипломи, сертифікати, друкування матеріалів у збірниках тощо)
1.
Юрченко Дмитро Юрійович, вчитель географії та історії
 
ХІІ Міжнародна науково-практична конференція
 20.05.2011-21.05.2011
«Історичний досвід благодійницької та меценатської діяльності в сфері освіти як приклад модернізації сучасної школи (з досвіду діяльності родини Харитоненків)»
участь, друкування матеріалів у збірниках: Харк. нац. пед. ун-т ім. Г. С. Сковороди. – Харків: ХНПУ, 2011. – С. 192-194.
2.
Іванова Тетяна Павлівна, вчитель економіки
Міжнародної науково-практичної конференції
19.10.2011 .
«Проблеми управління підприємствами торгівлі в умовах інноваційного розвитку».
виступ, друкування матеріалів у збірниках:
Харків: ХДУХТ, 2011.
3.
Олійник Ольга Віталіївна, вчитель англійської мови
 
Участь в міжнародній науковій конференції Current Studies in English: Linguistics and Methodology Perspectives. XVI  TESOL – Ukraine International Conference
13.04.2011-15.04.2011
Тези «Applying Critical Thinking Principles and Strategies in EFL Lessons»
виступ,друкування матеріалів у збірниках: 
Abstracts / Zhytomyr State University named after Ivan Franko; Kamianets-Podilsky Ivan Ohienko National University. — Zhytomyr, 2011. — C.109–110.
 
 
4.
Олійник Ольга Віталіївна, вчитель англійської мови
 
Участь в міжнародній науковій конференції   Language, Education and Career. I  TESOL – Ukraine International Conference,
30.09.2011-02.10.2011
Тези «Multiple Intelligences Theory and Bloom’s Levels of Cognitive Complexity» виступ,друкуванняматеріалівузбірниках:
Book of Papers / Sevastopol Institute of Banking of the Ukrainian Academy of Banking of the National Bank of Ukraine; Kamianets-Podilsky Ivan Ohienko National University. — Sevastopol, Kamianets-Podilsky, 2011. — C. 48–49.
5.
Олійник Ольга Віталіївна, вчитель англійської мови
 
Участь в міжнародній науковій конференції   Методичні та психологічні проблеми викладання іноземних мов на сучасному етапі
23.11.2011 
Тези  «Application of Bloom’s Taxonomy and MI Theory» друкуванняматеріалівузбірниках:
Харків. нац. ун-т ім. Каразіна. — Х. : ХНУ ім. Каразіна, 2011. — С. 132–133
6.
Олійник Ольга Віталіївна, вчитель англійської мови
 
Участь в міжнародній науковій конференції
Культурологія та соціальні комунікації: інноваційні стратегії розвитку.
08.12.2011 -09.12.2011 .
Тези  «Електронні засоби комунікацій на новому етапі розвитку освітнього Інтернет середовища» друкування матеріалів у збірниках:
Харк. держ. акад. культури. — Х. : ХДАК, 2011. — С. 253–254.
 
7.
Олійник Ольга Віталіївна, вчитель англійської мови
 
Участь в міжнародній науковій конференції
Current Studies in English: Linguistics and Methodology Perspectives. XVII TESOL – Ukraine International Conference
1503.2012-16.03.2012
Тези «Multiple Intelligences Theory and Cultural Influence» друкуванняматеріалівузбірниках:
Abstracts / Kamianets-Podilsky Ivan Ohienko National University. — Kamianets-Podilsky, 2012. — C. 126–127
8.
Олійник Ольга Віталіївна, вчитель англійської мови
 
Участь в міжнародній науковій конференції
Global English – Global Decisions. XVIII  TESOL – Ukraine National Conference
12.04.2013-13.04.2013
Тези «Reading in the content areas: teaching English for culture and art students»друкуванняматеріалівузбірниках:
Book of papers / Sevastopol Institute of Banking of the Ukrainian Academy of Banking of the National Bank of Ukraine; Kamianets-Podilsky Ivan Ohienko National University. — Севастополь : Рибест, 2013. — С. 238–239.
9.
Олійник Ольга Віталіївна, вчитель англійської мови,
Білогорський Олександр Дмитрович, вчитель англійської мови
 
 
Участь в XXIIIміжнародній науковій конференції викладачів англійської мови, організованою асоціацією викладачів англійської мови IATEFL-Poland та Центром іноземних мов Університету медико-біологічних наук у                          м. Люблін (Польша)
 
12.09.2014 -14.09.2014
Участь в роботі наукових секцій
10.
Олійник Ольга Віталіївна, вчитель англійської мови
 
Участь в міжнародному тижні, що організована Остравським технічним університетом (Чехія)
13.10.2014  – 17.10.2014
Участь в роботі наукових секцій
Оголошення!

Набір учнів до 1 класу на 2020-2021 навчальний рік закінчено у зв`язку з повною комплектацією класів

Останні оновлення
26.02.2020
Зустріч з кінологом у 5-В класі
19.02.2020
День Святого Валентина в НВК "Ліцей Професіонал"
31.01.2020
Участь колективу "Sunny Band" у районному конкурсі "Юні дарування"
30.01.2020
Кращий учень закладу освіти 2020
08.01.2020
Реєстрація на пробне ЗНО

Всі новини...
Посилання
Адреса: 61024, Харків,
вул. Ярослава Мудрого, 22/24
Тел. (057)7007697,(057)7007696
e-mail: liceyp@ukr.net
Ліцей "Професіонал" © 2009-2020