Про нас

Ліцей «Професіонал» створено в 1991 році з метою формування майбутньої національної еліти незалежної України. І відтоді ліцей незмінно зберігає своє лідерство в рейтингу кращих приватних шкіл Харкова, що в котрий раз підтверджено незалежною експертною комісією, яка атестувала ліцей за підсумками останніх 10 років роботи на оцінку «відмінно».

У 2016 році ліцей відсвяткував свій 25-річний ювілей разом зі своїми випускниками, які навчаються в провідних вищих навчальних закладах України, Англії, Німеччини, Швейцарії, Словаччини, США, Канади, Ізраїлю, Польщі, Чехії, Китаю та працюють у різних галузях економіки нашої країни та за кордоном.

Ліцей «Професіонал» - це приватний навчальний заклад, де навчаються діти з 1 по 11 клас, а також працює відділення підготовки до школи.

Сьогодні у ліцеї «Професіонал» працює колектив високопрофесійних педагогів, серед яких чимало кандидатів наук, учителів-методистів, старших вчителів, які успішно впроваджують новітні освітні технології, націлені на результат.

Учитель у ліцеї – це не тільки носій інформації, а діагност, тренер, керівник проектів, організатор навчальної діяльності учнів, який з повагою ставиться до особистості кожного ліцеїста, враховуючи його індивідуальні особливості.

Результат високого професіоналізму педагогічного колективу, творчої взаємодії учителя й учня - якість знань, численні перемоги учнів ліцею на предметних олімпіадах і конкурсах різного рівня.

Цьому чимало сприяє співпраця з вищими навчальними закладами, провідні фахівці, кандидати наук, професори НТУ «Харківський політехнічний інститут», Харківського національного педагогічного університету, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та інших проводять спецкурси, лекції з різних предметів для обдарованих і талановитих учнів.

Ліцей Професіонал» забезпечує поглиблене вивчення англійської мови та комп'ютерних технологій.

Обладнані два нових комп’ютерних центри, комп'ютеризовані всі навчальні класи, працює локальна мережа з виходом в інтернет, WiFi.

У рамках програми "Cambridge English School" ліцей «Професіонал» є одним з офіційних підготовчих центрів Cambridge English; функціонує інноваційна канадська програма з англійської мови «SMRT» для учнів 4-6 класів.

На Печенізькому водосховищі на базі «Єлат» відкрито літній мовний табір, де з учнями працюють носії мови.

Для зручності учнів та батьків ліцеїстів на сайті ліцею lyceum-prof.at.ua розміщений портал «Дистанційне навчання», блоги учителів, а також за адресою liceyp.e-schools.info розміщено електронний журнал, де учні можуть уточнити домашні завдання, теми проектів, завдання для обдарованих учнів, пройти тести і т.п., а батьки можуть контролювати успішність, відвідування учнями занять, знайомитися з зауваженнями учителів, приймати участь в обговоренні питань життєдіяльності ліцею.

Для учнів організовуються екскурсійні і предметні тижні, відвідування виставок, театрів, філармонії, проводяться фестивалі, шоу, спортивні змагання, шахові турніри, свята.

У ліцеї забезпечено медичне обслуговування ліцеїстів, яке проводять лікар-педіатр і медсестра, передбачено систему щорічних медоглядів.

Працює психологічна служба, яка проводить діагностику, корекцію, консультування учнів та батьків.

За декілька останніх років площа навчальних приміщень ліцею збільшена майже вдвічі: реконструйовані обидва корпуси ліцею, відкрита нова їдальня, добудовується спортивний комплекс.

Ліцей зручно розташовано у самому центрі міста. Територія ліцею повністю закрита, забезпечена цілодобовою охороною.

Вітаємо з ювілеєм!
22.03.2017
As smart as paint
Вітаємо переможців районного конкурсу "Юні дарування"