Попов
Сергій Віталійович

Випускник ліцею
1993 року

Доктор технічних наук, головний науковий співробітник проблемної науково-дослідної лабораторії автоматизованих систем управління Харківського національного університету радіоелектроніки. Голова Харківської обласної ради молодих вчених і спеціалістів.

Перший заступник голови Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

С.В. Попов веде наукові дослідження в галузі розробки та впровадження сучасних систем штучного інтелекту, керує підготовкою аспірантів, автор понад 100 наукових праць, IEEE Senior Member.

Нагороди, почесні звання

1998 Подяка Міністра України у справах науки та технологій
1996-1998 Іменна стипендія ім. Є.Я. Іванченка
1999, 2001, 2005, 2009, 2011 Іменна стипендія Кабінету Міністрів України для молодих вчених
2002 Іменна стипендія Харківської обласної державної адміністрації ім. Г.Ф. Проскури
2007 Почесне звання IEEE Senior Member
2008 Перше місце в конкурсі «Найкращий молодий науковець Харківщини» за напрямом «технічні науки»
2010 Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок
2012 Іменна стипендія Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених
2011 Переможець харківського міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Наукова діяльність»
2013 Грамота Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України
2013 Подяка Прем’єр-міністра України

21-23 листопада 2013 року у Львівському політехнічному університеті відбулася перша офіційна зустріч представників РМУ при Держінформнауки України та Eurodoc. Очолював українську делегацію заступник голови РМУ при Держінформнауки України, голова Харківської обласної ради молодих вчених і спеціалістів, головний науковий співробітник Харківського національного університету радіоелектроніки, д.т.н. С.В. Попов, який презентував підсумки діяльності та плани РМУ. За результатами зустрічі українську сторону запросили на щорічні загальні збори Eurodoc у Будапешті.

Розпорядженням Президента України «Про призначення грантів Президента України докторам наук для проведення наукових досліджень на 2014 рік» головний науковий співробітник Харківського національного університету радіоелектроніки, доктор технічних наук Сергій Віталійович Попов отримав грант для здійснення наукового дослідження «Метод прогнозування електроспоживання за допомогою еволюційної нейро-фаззи мережі на базі гібридного нейроподібного елементу». У цьому розпорядженні - він єдиний учений, що представляє Харківські ВНЗ.

“Хотел бы поблагодарить коллектив лицея «Профессионал» за высокий уровень базовой подготовки в области программирования, математики, английского языка, которые позволили мне добиться высоких результатов в науке”

С.В. Попов

Вибори Президента Ради учнівського самоврядування «Лідер»
15.09.2017
Вітаємо команду учнів НВК «Ліцей Професіонал»!
День знань в "Ліцеї Професіонал"
31.08.2017
Привітання голови обласної державної адміністрації
31.08.2017