Шановні батьки!

Харківський приватний навчально-виховний комплекс «Ліцей Професіонал» Харківської області - це особливий світ, де діти знаходять друзів і формують коло спілкування, а батьки пишаються результатами дітей.

Ми запрошуємо учнів до середньої школи (5-9 класів) і гарантуємо, що в наших стінах дитина здобуде якісну освіту, оскільки:

- навчання ведеться як за традиційними, так і за розвивальними програмами;

- більше 60% вчителів середньої школи мають вищу кваліфікаційну категорію, є лауреатами різних конкурсів педагогічної майстерності. У НВК «Ліцей Професіонал» викладають кандидати наук, провідні фахівці ВНЗ міста;

- створені і працюють 7 кафедр: комп'ютерних технологій, іноземної філології, російської і української філології, математики, суспільно-гуманітарних дисциплін, природних наук і ін.;

- кількість учнів у класах не перевищує 20 чоловік, що забезпечує індивідуальний підхід до кожної дитини, можливість дати глибокі знання;

- ліцеїсти мають можливість досконало опанувати чотирма мовами – російською, українською, англійською, німецькою. Факультативно вивчається французька та китайська мова;

- навчальний процес організований таким чином, що крім обов'язкових дисциплін Державного освітнього стандарту, все учні мають можливість відвідувати різноманітні курси за вибором (комп'ютерні технології, практичне право, психологія, іноземні мови, поглиблене вивчення математики, фізики, хімії і ін.), що дозволяє ліцеїстам 10 класу обрати профіль підготовки, який їх цікавить: «Інформаційні технології», «Іноземна філологія»;

- працюють гуртки та спортивні секції:

- шахів;
- таеквондо;
- спортивного орієнтування;
- бального танцю;
- акробатичного рок-н-роллу;
- сучасного танцю;
- естрадного вокалу;
- образотворчого мистецтва;
- гри на гітарі;

- для учнів 5-6 класів до 18.00 працюють групи продовженого дня.

- Перебування учнів в ліцеї супроводжують кваліфікований медпрацівник і психолог.

- у затишній їдальні завжди свіжа, різноманітна, збалансована гаряча їжа, дбайливе і уважне обслуговування.

Ми гарантуємо безпеку учнів.

Під час навчання, прогулянок на ліцейському подвір'ї охорона учнів НВК «Ліцей Професіонал» здійснюється охоронним агентством.

Наш ліцей розташований в самому центрі Харкова. Зручна транспортна розв'язка дозволяє швидко і без зусиль добратися до ліцею. Посмотреть на карте

Хочеться нагадати одвічну істину про те, що «... хороша освіта – це найбагатший спадок, який батьки можуть дати своїм дітям».

МИ НА ВАС ЧЕКАЄМО!

Випускники нашого ліцею отримують документи державного зразка, професійна підготовка дає можливість нашим ліцеїстам продовжити освіту в престижних ВНЗ України та за кордоном і стати успішним в житті, реалізувати свої здібності. Сьогодні наші випускники користуються попитом на ринку праці через актуальність запропонованих нами профілів навчання, тому Ви можете бути упевненими в майбутній кар'єрі Вашої дитини.

15.09.2018
Дебати кандидатів у Президенти учнівського самоврядування
15.09.2018
Заходи в рамках проекту "Я маю право"