Главная » 2014 » Лютий » 18 » 30 січня 2014 року у Харківському приватному ліцеї «Професіонал» Харківської області відбувся семінар молодих учителів навчальних закладі

30 січня 2014 року у Харківському приватному ліцеї «Професіонал» Харківської області відбувся семінар молодих учителів навчальних закладів Київського району м. Харкова.

Тема семінару:
«Використання інформаційно-комп’ютерних технологій на уроках та у позакласній діяльності – нагальна потреба сучасного ритму життя».

Мета семінару:
Презентувати досвід роботи вчителів різних кваліфікаційних категорій щодо використання інформаційно-комп’ютерних технологій на уроках і у позакласній діяльності.

У семінарі прийняли участь, в тому числі і вчителі ліцею «Професіонал».

У семінарі прийняли участь головний методист методичного центру управління освіти адміністрації Київського р-ну Харківської міської ради Свідерська Н.П., адміністрація та викладачі ліцею «Професіонал», 62 молодих учителів Київського району.

• Відкриття семінар, постановка мети – головний методист методичного центру управління освіти адміністрації Київського р-ну Харківської міської ради Свідерська Н.П.
• Особливості роботи школи молодого вчителя в ліцеї «Професіонал» - Глухота Л.М., заступник директора з навчально-виховної роботи
• Елементи дистанційного навчання на уроках англійської мови в початкових класах - Вєтрова О.І., вчитель англійської мови, молодий спеціаліст
• Методичні аспекти використання комп’ютерних програм в організації - навчального процесу на уроці - Кащеєв Л.Б., доцент, кандидат технічних наук, учитель інформатики
• Психологічний супровід. Гра «Землетрус» - Кущенко І.Ю., заступник директора з навчально-виховної роботи
• «Відкритий мікрофон», зворотний зв’язок з учасниками семінару, підбиття підсумків семінару - головний методист методичного центру управління освіти адміністрації Київського р-ну Харківської міської ради Свідерська Н.П.

Категория: Новини | Просмотров: 445 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1

Тиждень іноземних мов - 2018 у 8-10 класах
Тиждень іноземних мов - 2018 у 5-7 класах
Тиждень іноземних мов - 2018 у початковій школі