Главная » 2017 » Червень » 4 » 30 травня 2017 у ліцеї пройшла педагогічна рада.
30 травня 2017 у ліцеї пройшла педагогічна рада.

Сучасна школа - великий і складний організм.

У повсякденних буднях кожен з нас, звичайно ж, по-різному несе міру відповідальності перед суспільством за те, яку освіту дає школа. Але серед цих буднів настає день підведення підсумків багатогранної діяльності всього педагогічного колективу, день огляду сил, день роздумів, заслуженої радості, день нового імпульсу для досягнення більш високого результату.

30 травня в ліцеї пройшла планова педагогічна рада. Вела засідання директор ліцею Будко Оксана Володимирівна. У першій частині педагогічної ради пройшов «Калейдоскоп ідей» за підсумками атестації педагогів ліцею. Своїми напрацюваннями та родзинками поділилися: Глухота Л. Н. (Використання ментальних карт на уроках української літератури), Діденко Н. Л. (Патріотичне виховання. «Місто в якому ми живемо»), Барабаш В. Ю. (Всебічний розвиток дитини і безпеку життя і діяльності), Кузнєцова Т. Л. (Міжпредметні зв'язки у викладанні біології через використання біографій вчених). Побачити досвід, захопити чимось новим і незвіданим вдалося всім виступаючим.

Друга частина педагогічної ради ще раз дозволила обговорити напрямки розвитку нової української школи та шляхи її розвитку через подорож по сторінках двох подій, що пройшли в нашому місті в 2017 році: 1-го Міжнародного Освітнього Форуму і Третьої національної (не)конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine. Своїми враженнями учасника поділилася Бровко Г. В.

Педагогічна рада пройшла в теплій і сприятливій обстановці і завершився обговоренням і прийняттям рішень.

Категория: Новини | Просмотров: 534 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 0.0/0

Вітаємо переможців!
Свято бального танцю «Осінній вальс»
Участь "Ліцею Професіонал" у радіодиктанті національної єдності