Главная » 2019 » Вересень » 14 » Два тижні в Англії
Два тижні в Англії

Липень цього року група учнів та викладачів нашого ліцею зустріли в Істбурні, Англія. Це невелике курортне місто, що оселилося серед соковитих зелених пасовищ над білими скелями, завдяки яким острів колись назвали Альбіон, тобто, білий.

Головною метою таких подорожей є занурення у мовне середовище, знайомство з культурою, нові знайомства. Все так і було!

Літній англомовний табір Oxford International було розташовано у мальовничому кампусі університету Брайтон, де зустрілися представники багатьох країн світу: Італії, Болгарії, Аргентини, Франції.

Щодо навчання, викладачі були дуже професійні, творчі і вони сподобалися нашим примхливим учням. Вони охоче йшли на заняття, а потім завзято розповідали про завдання, конкурси та свої успіхи.

Дуже важливим є те, що наші діти зовсім не мали вільного часу: походи, спортивні ігри, змагання надавали яскравості і незабутності подіям.

Були виїзди до Лондона, де була екскурсія на двоповерховому автобусі, музей Мадам Тюссо, London Eye і, звичайно, Tower.

Ми також відвідали Брайтон, де піднялися над містом у дивній конструкції, яка називається Вritish Airways i360. Наші діти, які «все знають» і «все бачили», були у захваті.

У Портсмуті ми піднялися на вежу Spinnaker Tower. Вона не надто висока, але дуже оригінальна зовні і відкриває чудовий краєвид на бухту. А ще ми були на кораблі адмірала Нельсона, на якому він бився і загинув. Судно у чудовому стані і, наче, знову готове підняти вітрила і вирушити за новими перемогами і пригодами.

Взагалі, ми ще багато чого встигли зробити за цей досить короткий час, та головне не кількість подій, а те, що вони залишили по собі чудові спогади і нових друзів.

Категория: Новини | Просмотров: 107 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1

Набір до першого класу на 2019-2020 навчальний рік припинено.

14.10.2019
Вітаємо команду юних інформатиків НВК «Ліцей Професіонал»
05.10.2019
З Днем Учителя!