Главная » 2015 » Вересень » 20 » Екологічне виховання учнів 6-А, 6-Б та 7-А класів
Екологічне виховання учнів 6-А, 6-Б та 7-А класів

17.09.2015 у рамках програми екологічного виховання учні 6-А, 6-Б та 7-А класів відвідали національний природний парк «Гомільшанські ліси».

Яскраве убрання осіннього лісу – це дивовижне видовище! У парку «Гомільшанські ліси» здається, що потрапляєш в справжню добру казку зі своїм чаклунством. Спостережливому глядачеві відкриються дивовижні речі, про які не дізнатися і з «Discovery».

На території національного природного парку «Гомільшанські ліси» знаходиться багато цінних природних об’єктів: найбільша річка північно-східної України – Сіверський Донець, унікальні старовікові діброви (вік деяких дубів - понад 400 років) та насадження сосни кримської, ділянка смерекового лісу та багато іншого. У лісі можна зустріти диких кабанів, козуль, оленів, лосів, велику кількість типових та рідкісних птахів і комах.

Крім того, територія національного природного парку надзвичайно багата пам’ятниками матеріальної культури різних археологічних епох, починаючи з епохи неоліту (IV тис. до н.е.) до епохи Київської Русі. У роки Великої Вітчизняної війни на території парку велись важкі бої, про що свідчать могили радянських воїнів, численні залишки траншей, бліндажів, землянок та інші пам’ятки того героїчного періоду.

До сьогоднішнього дня збереглися залишки одного з останніх осередків волелюбного козацтва на Україні - справжнього козацького Свято-Миколаївського монастиря, заснованого у 1648 році запорізькими козаками.

Сьогодні тут можна зустріти рідкісних птахів, тварин, а також червонокнижні види рослин, які ви зможете побачити на власні очі.

Категория: Новини | Просмотров: 282 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/2

25.05.2017
Вітання Голови Харківської обласної державної адміністрації
25.05.2017