Главная » 2012 » Грудень » 12 » Інформація ДПІ у Київському районі м. Харкова Харківської області ДПС
Інформація ДПІ у Київському районі м. Харкова Харківської області ДПС

Операція з отримання цінних паперів у якості внеску до статутного фонду

Операція з отримання цінних паперів у якості внеску до статутного фонду в податковому обліку платника податку на прибуток не відображається.

При продажу цінних паперів, отриманих як внесок до статутного фонду, платник податку має збільшити доходи в окремому податковому обліку фінансових результатів операцій з цінними паперами та врахувати суму отриманих коштів при розрахунку податку на прибуток від таких операцій.

Порядок оподаткування податком на прибуток підприємств операцій з торгівлі процентними цінними паперами

Доходи у вигляді процентів від володіння процентними цінними паперами та витрати, пов’язані з виплатою таких процентів, враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування у складі доходів/витрат в податковий період, протягом якого була здійснена або мала бути здійснена виплата таких процентів згідно з умовами випуску таких цінних паперів. При цьому вартість процентних цінних паперів у разі їх придбання та продажу відображається в окремому обліку фінансових результатів операцій з цінними паперами на підставі п. 153.8 ст.153 Податкового кодексу України без врахування процентів.

Авансові внески з податку на прибуток у січні-лютому 2013 року

Починаючи з 1 січня 2013 року платники податку з доходом більше 10 млн.грн. повинні сплачувати авансові внески з податку на прибуток у січні та лютому 2013 року протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. Такі авансові внески розраховуються у розмірі 1/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за дев'ять місяців 2012 року. Відповідна норма передбачена абз. другим п.2 підр. 4 р. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755 зі змінами та доповненнями.

Заробітна плата повинна виплачуватись регулярно

Згідно Закону України «Про оплату праці», заробітна плата працівникам повинна виплачуватись регулярно у строки, не рідше двох разів на місяць з проміжком часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. У разі, якщо день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або не робочим днем, зарплата виплачується напередодні.

Нормами цього Закону визначено, що організація оплати праці здійснюється на підставі колективних договорів. Державне казначейство України рекомендувало переглянути умови колективних договорів щодо встановлення термінів отримання заробітної плати до 1 числа наступного місяця. За порушення законодавства про оплату праці передбачена дисциплінарна, матеріальна, адміністративна та кримінальна відповідальність.

Відділ взаємодії із ЗМІ та
Громадськістю ДПІ у Київському районі
М.Харкова Харківської області ДПС

Категория: Новини | Просмотров: 411 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 0.0/0

Вибори Президента Ради учнівського самоврядування «Лідер»
15.09.2017
Вітаємо команду учнів НВК «Ліцей Професіонал»!
День знань в "Ліцеї Професіонал"
31.08.2017
Привітання голови обласної державної адміністрації
31.08.2017