Главная » 2011 » Січень » 27 » Як зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні: шість кроків
Вигляд вікна програми створення
заяви-реєстраційної картки
Нажміть, щоб скачати програму

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2011 року триватиме з 9-00 1 січня до 24-00 28 лютого.

Крок перший. Визначтеся з напрямом підготовки (спеціальністю), за яким бажаєте навчатись у вищому навчальному закладі.

Крок другий. Зверніться до приймальної комісії вищого навчального закладу, до якого плануєте вступати, та ознайомтесь із Правилами прийому, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього незалежного оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат).

Крок третій. Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

Увага! У 2011 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з дванадцяти предметів.

Перелік предметів

• українська мова та література
  • математика
  • історія України
  • фізика
  • російська мова
  • біологія
  • хімія
  • географія
  • іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

Загальна кількість предметів, вибраних Вами для складання тестів, не повинна перевищувати п’яти.

Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.

Крок четвертий. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:

• копію паспортного документа або свідоцтва про народження (для осіб, які народилися після 1 вересня 1994 року та не отримали паспорт). У копії має бути відображено Ваші прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серія та номер документа ;
  • копію документа про повну загальну середню освіту (без додатка з оцінками). Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2011 році, то необхідно надати довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (зразок довідки);
  • висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження зовнішнього незалежного оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях) (зразок висновку);

• дві фотокартки розміром 3х4 см;

• переклади документів державною мовою, завірені у встановленому законодавством порядку (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою).

На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть «Із оригіналом згідно» та поставте підпис.

Крок п’ятий. Оформіть заяву-реєстраційну картку. Для цього зверніться до пункту реєстрації або зробіть це самостійно, скориставшись Програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2011 році, розробленою в Українському центрі оцінювання якості освіти та розміщеною на його офіційному веб-сайті.

Під час використання зазначеної Програми будьте уважні, ретельно виконуйте всі вказівки.

Заява має бути такого змісту:

«Прошу зареєструвати мене для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2011 року.

З правами й обов’язками абітурієнта ознайомлений (-а).

Не заперечую щодо внесення моїх персональних даних до бази даних абітурієнтів, а також їхнього використання в процесі проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до ВНЗ.»

Крок шостий. Надішліть не пізніше 28 лютого на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр) заяву-реєстраційну картку та документи, перелік яких подано в кроці четвертому. Радимо надсилати їх цінним листом з описом вкладення.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано Вам рекомендованим листом.

Застереження:

Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:

• надасте не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;
  • неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;
  • зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
  • подасте заяву пізніше встановленого терміну (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Також Вам буде відмовлено в реєстрації, якщо немає можливості створити особливі (специфічні) умови для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до висновку закладу охорони здоров’я.

Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде повідомлено рекомендованим листом.

Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали підтвердження про реєстрацію або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до відповідного регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

У разі отримання повідомлення про відмову в реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні, усуньте причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та ще раз надішліть до відповідного регіонального центру необхідні для реєстрації документи.

Якщо у Вас виникла потреба змінити перелік предметів, із яких необхідно складати тести, внести зміни до персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру реєстраційні документи та раніше отриманий Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 20 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Із роз’ясненнями щодо реєстрації громадян України, які проживають за кордоном, іноземців та осіб без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, можна ознайомитися тут.

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів.

Бажаємо успіхів!

Категория: ЗНО | Просмотров: 1020 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/2

Вітаємо переможців!
Свято бального танцю «Осінній вальс»