Величайшая польза, которую можно извлечь из жизни, - потратить ее на дело, которое переживет нас.
Блез Паскаль
Головна | Форум | Гостьова книга | Контакти | ЧАВО | Вхід
Це ми!

Навігація
Ми в соціальних мережах

Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

Наші партнери

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук на сайті
Архів новин

Погода у Харкові
Харьковский частный лицей Профессионал. Кафедра программирования
Главная » 2018 » Жовтень » 22 » Конкурс есе до Дня народження "Ліцею Професіонал"
15:53
Конкурс есе до Дня народження "Ліцею Професіонал"До Дня народження ліцею був проведений конкурс есе, в якому взяли участь учні 7-11 класів. Учні з великою любов'ю писали про свій ліцей, висловлювали побажання щодо розвитку ліцею.

Дякуємо всім учням, що взяли участь у конкурсі.

Фортеця знань

Я вважаю, що наш ліцей — Фортеця знань, що тримає в собі безліч знань для своїх учнів. Можна уявити, що наш ліцей — як фортеця, що відбивається від ворогів, а вороги — це небажання до навчання. Нашим учителям не байдужі наші учні, вони ніби готують їх до майбутнього, до дорослого життя та відкритого світу. Також після закінчення нашого ліцею є всі умови для того, щоб здобувати вищу освіту.

Отже, я вважаю, що “Професіонал” - найкращий заклад для навчання і продовження життя.

Федорець Микита, 10-А


Мої спогади про дитинство

Я вчусь в ліцеї з першого класу. До цього, кілька років тому, у ліцеї навчався мій брат. А ще в мене тут навчається молодша сестра. У молодшій школі в нас була дуже добрий і цікавий класний керівник. Ми з нею їздили на вилазки, на різноманітні екскурсії. Але, на жаль, після 5 класу нам її замінили.

Мій ліцей дуже добрий, тут дуже розумні та цікаві вчителі. Я дуже радий, що мені довелося колись прийти у цей ліцей. Мені дуже хочеться закінчити цей ліцей добре і продовжити здобувати освіту у Національному юридичному університеті.

Заковоротний Іван, 10-А


Фортеця знань

Мені подобається вчитися у ліцеї. На кожному уроці учні пізнають багато нового. Вчителі зрозуміло розповідають новий матеріал, бо вони зацікавлені в тому, щоб діти отримали багато знань. Також є додаткові уроки для тих, хто не засвоїв новий матеріал.

У нашого ліцею є охорона, яка оберігає безпеку. Фортецею керують дуже досвідчені, розумні і відповідальні люди.

Я задоволений, що я є частиною цього ліцею. Наша фортеця — найкраща!

Ланін Євген, 10-А


Мої спогади про дитинство

У моєму житті багато спогадів про дитинство в ліцеї “Професіонал”. По-перше, коли я вперше прийшов на подвір'я цього прекрасного ліцею, я пройнявся його величчю та позитивом, воно мене заворожило так, як жодне місце у всьому моєму житті. По-друге, тут навчається багато людей, які хочуть, щоб в їхньому житті було вдосталь знань, емоцій та вражень. По-третє, я скажу, що в ліцеї “Професіонал” викладають вчителі, яким не байдуже майбутнє дитини, яка прийшла здобувати нових вершин у навчанні та саморозвитку.

І врешті, я хочу сказати, що всі ті роки, які я провчився в ліцеї, для мене не були марними, і я дуже задоволений, що колись був і нині є частинкою фортеці знань.

Орлов Дмитро, 10-А


Ліцей — мій дім, моя держава

Кожного ранку я прокидаюсь із усмішкою на обличчі, бо знаю, що за кілька годин почнеться новий день у державі Знань. І ось я біля воріт ліцею, я стримую ходу, щоб насолодитися високими пожовклими каштанами, почути прохолодний аромат такої довгожданої осені. Ліцей- немов би велика квітка, яка тільки починає розквітати восени.

І ось продзвенів перший дзвінок. Всі заметушились, намагаючись не запізнитися. А я неспішно підіймаюсь поверхами, розглядаючи могутні стіни ліцею. Вони стільки всього бачили і чули! Мені навіть іноді здається, що ліцейські стіни й досі зберігають голоси перших випускників, які вже стали відомими.

У кожному вчителі ліцею я бачу великого спеціаліста, який закоханий у свою роботу. Кожен вчитель знайде підхід до дитини та змусить працювати кожну.

Ліцей — твій другий дім, де ти проводиш більшу частину часу. Бережи його, і він збереже тебе!

Шашунькіна Єлизавета, 10-А


Мій ліцей
Побажання

Я хочу, щоб у ліцеї був інтернет (безкоштовний), більше годин хімії та інших наук. Ще я хочу, щоб у нашому ліцеї була лабораторія для проведення хімічних дослідів. А також я хочу, щоб учні у нашому ліцеї були такі ж добрі та дружні. Ще я бажаю, щоб усі відчували себе в стінах ліцею як в родинному колі.

Голинський Георгій, 8-А


Мій ліцей

Я досі пригадую, як я пройшов, на той момент, крізь нові гарні ворота до ліцею.

Я пам'ятаю, як я вперше сів за парту та відкрив свій новий зошит. І з цього моменту в мене почався новий етап життя у ліцеї “Професіонал”. Із цього моменту пройшло вже багато років, я вже не в 4 класі, а у 8. Кожен день в ліцеї — це нові враження та теми. Я не можу пригадати, щоб цей ліцей був для мене просто школою, це для мене дім, де мені завжди раді, де я можу бути собою. Ліцей — це мій дім!

Я можу написати ще багато про “Професіонал”, але я вже написав те головне, що йшло з душі, з самих глибин мого серця.

Я обожнюю це місце, і я завжди буду пам'ятати його. Бо за цей період, що я тут, він назавжди викарбувався в моєму серці.

Кузнєцов Марк, 8-А


Мій ліцей

Я вчусь у ліцеї вже досить давно, і коли я вперше прийшов сюди, коли вже познайомився з першим вчителем, я зрозумів, наскільки тут добре вчать.

У всіх учителів різний підхід до учнів, різні способи навчання, хоча все це я зрозумів не одразу, а з часом.

Колись я мріяв про новий спортзал, у якому ми зможемо грати у баскетбол, футбол, що там встановлять нові турніки. І вже зараз, коли це все у нас є, я дуже радію цьому.

Романович Данило, 8-А


Мій ліцей

Мій ліцей дуже яскравий. Всі учні дуже спортивні і розумні, а головне — майбутні випускники, але тяжко буде розлучатись з ліцеєм. У ліцеї, якому я вчусь, найкраще — це мій клас, бо наш клас розумніший із усіх. Мої найкращі друзі в класі дуже доброзичливі, завжди допоможуть, а особливо з уроками. Я відчуваю себе у ліцеї як вдома: сплю, роблю домашнє завдання, розмовляю з друзями. За весь час мого перебування в ліцеї у мене було багато пригод. І все ж таки найкраще в нашому ліцеї — це вчителі, з якими цікаво, весело, і вони дуже захопливо розповідають теми.

Я хотів би побажати нашому ліцею розумних учнів і постійно збільшуватися у розмірах. Ще хотів би побажати побільше нового і щоб наш ліцей мав найвищий рівень навчання.

Сподіваюсь, я ще довго в ньому провчусь, бо тут буде навчатися моя сестричка Маргарита.

Боровеньский Лев, 8-А


Побажання для ліцею

У нашому ліцеї дуже багато різного вже є. Але я хотів би поповнити й замінити декілька речей у ньому.

Так от, мені дуже хотілося б, аби у найближчому майбутньому в нашому ліцеї з'явилися нові й дуже зручні стільці в залі. Щоб нас навчали ще більше і ще цікавіше. Щоб якщо ти захворів, у нашому медпункті можна було б відповідно до стану здоров'я видати довідку.

Та все ж таки я пишаюся своїм ліцеєм тому, що тут з'явився новий спортзал, автомати з кавою та навіть почали вже лагодити стадіон, за яким я сильно сумував, бо він закритий довгий час через будівництво нового корпусу.

Тому я вважаю. Що мій ліцей — найкращий, і я хочу, щоб став ще краще!

Дворніков Тарас, 8-А


Мій ліцей

Зовсім недавно, а точніше тиждень тому, я перейшов до нового навчального закладу — приватного НВК “Ліцей Професіонал”. Цей ліцей мені відразу сподобався своїм інтер'єром, вчителями та учнями. Це насправді той ліцей, який відповідає своїй назві. Вчителі тут дуже доброзичливі та завжди готові вислухати тебе і допомогти. Мені дуже пощастило із класом, у якому мене швидко та доброзичливо прийняли. Мені розповіли, як орієнтуватися у ліцеї, де знаходиться їдальня та гардероб, мені показали спортивну залу та новий корпус. Дивлячись на те, що з деяких предметів я відстав від шкільної програми, вчителі розповіли мені, як наздогнати і коли будуть додаткові уроки.

Я дуже радий, що все ж таки наважився змінити місце навчання і ще жодного разу не пошкодував про свій вибір. Я впевнений,що не пошкодую!

Захаренков Данило, 8-А


Мої побажання ліцею

Наш ліцей — як рідний дім, завжди добре та комфортно у ньому. Добрі та розумні вчителі.

Але дещо хочеться додати. Дуже хочеться, щоб наш WIFI став кращий та швидший, ніж той, що є зараз, мав велику зону покриття. Але, насамперед, прагну, щоб день самоврядування був хоча б кожного семестру, але краще щомісяця. А ще було б дуже добре, аби був великий шкільний автобус, який би розвозив та збирав дітей по всьому місту, привозив до ліцею, у якому вчаться розумні та кмітливі учні.

Таким я бачу наш ліцей у майбутньому. Великим, гарним та найкращим!

Пантус Артем, 8-А

Просмотров: 67 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1
Оголошення!

Оголошуєть­ся набір на підготовчі курси до першого класу ліцею "Професіонал".
Звертатись за тел.
700-76-96,
066-103-60-03
Манжос Олена Володимирівна

Останні оновлення
15.11.2018
Рольова гра "Комендантська година для підлітків"
15.11.2018
День української писемності та мови - 2018
03.11.2018
Halloween в "Ліцеї Професіонал"
01.11.2018
Отримання та користування шкільним електронним квитком E-TICKET
25.10.2018
Іспити Cambridge English в "Ліцеї Професіонал"

Всі новини...
Посилання
Адреса: 61024, Харків,
вул. Ярослава Мудрого, 22/24
Тел. (057)7007697,(057)7007696
e-mail: liceyp@rambler.ru
Ліцей "Професіонал" © 2009-2018