Главная » 2017 » Жовтень » 26 » Літо в Canadian College of English Language
Літо в Canadian College of English Language

Знову літо і знову наші учні у Ванкувері. Canadian College of English Language привітно зустрів юних харків’ян.

Досвідчені та креативні педагоги навчали наших студентів аж шість годин на день. Але це не заважало їм бути у чудовому настрої і в них вистачало сил на дослідження цього прекрасного міста.

Цього року нам пощастило побувати в Канаді під час святкування 150-річчя країни. Напередодні відбувся парад –дуже яскравий і зовсім відмінний від тих, до яких ми звикли,- що закінчився святковим фейерверком, просто неймовірним.

А в День Канади у нас була поїздка до Вікторії- столиці Британської Колумбії. Святковий настрій передався всім нам і ми чудово провели час в цьому чудовому місті. Ми відвідали Королівський музей та маленьке селище на воді. А ще гуляли мальовничими вуличками.

Ми також навідалися до Акваріуму та музею Науки.

А ще був День Студентів - день, коли в Канаді вітають міжнародних студентів в подяку за те, що вони обрали саме Канаду для навчання. І це було дійсно багатонаціональне свято.

В один з вихідних ми мандрували парком Lynn Valley. Чарівне місце: тропічний ліс, гірська річка, підвісний міст(дуже високо).

Оскільки погода для Ванкувера була навіть спекотною, ми доволі часто навідувалися до місцевих пляжів, та відкритих басейнів.

Взагалі, крім навчання було багато пригод і спілкування: День Національних Культур, Поїздка до Гірського курорту Вістлер, об’їзд парку Стенлі на байках, похід до кіно та, зрозуміло, шопінг. Та маса позитивних емоцій!

Категория: Новини | Просмотров: 267 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1

Інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» в "Ліцеї Професіонал"
Зустріч учнів 4-х класів з працівниками патрульної поліції
Майстер-клас "Розвиток ейдетичних здібностей в учнів початкової школи"
Участь ліцеїстів в благодійній акції «Допоможи ближньому»
30.01.2018
Вітаємо учнів початкової школи, які посіли призові місця у районній олімпіаді!

Ліцей "Професіонал" © 2009-2018