Главная » 2016 » Січень » 17 » Методика викладання англійської мови в ліцеї "Професіонал"
Методика викладання англійської мови в ліцеї "Професіонал"

Інтерклас

Вивчення англійської мови в ліцеї "Професіонал" ніколи не було ні нудним, ні традиційним, але завжди було і є ефективним.

На початку своєї історії, коли в ліцеї були тільки старші класи, студенти лінгвістичного відділення захищали дипломні роботи, водили екскурсії вулицями Харкова, по зоопарку і по художньому музею не тільки англійською, але і німецькою мовами.

Коли в ліцеї вперше з'явилася молодша школа, завдяки Патриції Волок наші діти змогли із задоволенням ставити казки і влаштовувати свята англійською мовою.

З 2013 року ліцей став учасником програми Cambridge English School, і наші ліцеїсти почали вчитися за матеріалами Cambridge University Press та здавати лінійку Кембриджських іспитів на регулярній основі. А з 2014 року ми почали співпрацю з Канадським коледжем англійської мови за програмою SMRT, яка успішно продовжується і зараз.

А з 2015 року у наших дітей з'явилася можливість істотно розширити свій словниковий запас, практикувати побудову різноманітних логічних зв'язків і просто весело пограти англійською мовою в гуртках англійської мови, створених за методикою "Інтерклас". Дана методика була розроблена і апробована в Україні, в місті Кривий Ріг. Автор - кандидат філологічних наук, доцент, зав. кафедрою англійської мови Криворізького Університету, відмінник освіти України, Фулбрайтівський професор і віце-президент TESOL-Ukraine Марина Цегельська. Методика заснована на принципах таксономії Блума і була апробована на протязі 8 років в 6 філіях освітнього центру "Інтерклас" у місті Кривий Ріг. З цього року за даною методикою почали також навчатися в Дніпропетровську, Києві та Черкасах.

Зараз заняття в гуртках "Інтерклас" ведуть як викладачі старшої школи ліцею - Пелешко Ірина Олександрівна, так і випускники лінгвістичного відділення ліцею, які повернулися до нас після закінчення ВНЗ, - Тарануха Настя.

Категория: Новини | Просмотров: 237 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1

04.12.2016
Районний етап конкурсу-захисту МАН з економіки та інформатики
16.11.2016
Фестиваль бального танцю «Осінній вальс» в ліцеї "Професіонал"
15.11.2016
День української писемності та мови в ліцеї "Професіонал"
22.10.2016
Святкування ювілею ліцею "Професіонал"
18.10.2016
Адміністрація ліцею "Професіонал" висловлює подяку!

Ліцей "Професіонал" © 2009-2016