Главная » 2016 » Лютий » 15 » Освіта в Канаді
Освіта в Канаді

У вівторок, 9 лютого, у приміщенні ліцею відбулася зустріч Олександра Галуненка (Канадський коледж англійської мови, Ванкувер, Канада) зі старшокласниками. Мова йшла про освіту в Канаді. Олександр поділився власним досвідом, тому що й сам переїхав до Канади нещодавно, і пройшов увесь шлях отримання вищої освіти за кордоном. Він розповів про вартість навчання, про умови проживання, про різні можливості отримання грантів та про адаптацію до життя в іншій країні.

Олександр ще раз репрезентував програму SMRT, ідея якої полягає у використанні виключно онлайн ресурсів. Це так зване "paperless education". В лицеї вже не перший рік декілька класів використовують у навчанні і ці матеріали. Ольга Ветрова, Тея Тодуа та учні 6-А и 6-Б вже стали досвідченими спеціалістами у цьому питанні.

Олександр також розповів про можливість поїхати вчити англійську до Канади влітку на місяць за зниженою вартістю. Таку можливість наші ліцеїсти отримали завдяки тому, що ліцей є школою-партнером Канадського коледжу англійської мови. Місце навчання - Ванкувер. Всі, кого зацікавила така можливість, можуть звертатися до наших викладачів англійської мови Ірини Пелешко і Наталії Астрашкової для отримання більш детальної інформації.

Категория: Новини | Просмотров: 225 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1

04.12.2016
Районний етап конкурсу-захисту МАН з економіки та інформатики
16.11.2016
Фестиваль бального танцю «Осінній вальс» в ліцеї "Професіонал"
15.11.2016
День української писемності та мови в ліцеї "Професіонал"
22.10.2016
Святкування ювілею ліцею "Професіонал"
18.10.2016
Адміністрація ліцею "Професіонал" висловлює подяку!

Ліцей "Професіонал" © 2009-2016