Главная » 2018 » Грудень » 4 » Партнерство ліцею «Професіонал» з Cambridge Assessment English
Партнерство ліцею «Професіонал» з Cambridge Assessment English

Цього року відбулася зустріч керівництва Cambridge Assessment English з провідними партнерами з усієї України. Представника нашого ліцею, Астрашкову Наталю Валерїівну, теж було запрошено на цей урочистий захід.

Кожного року у нашому ліцеї здають екзамени лінійки Кембрідж 60 учнів та більше. Це дуже висока кількість учнів для одного навчального закладу. Більше 90 відсотків учнів здають екзамени відмінно та добре і це є, маємо надію, складовою їхніх подальших успіхів та мотивацією у навчанні.

На заході були присутні представники Cambridge Assessment English з Великої Британії та представник Міністерства Освіти України. Було повідомлено про запровадження нової системи винагород та відзнак провідним партнерам організації, в залежності від кількості учнів, що здають екзамени.

Завдяки майстерним викладачам, наполегливим учням і небайдужим батькам, ми маємо всі шанси отримати винагороду. Нагадуємо, що цього року, як завжди, учні нашого ліцею матимуть можливість здати екзамени лінійки Кембрідж у відповідності з поточним рівнем володіння англійською мовою.

Здати можна наступні екзамени:
Starters
Movers
Flyers
KET
PET

Пам’ятайте, що до кожного з екзаменів наші викладачі готують учнів один раз на тиждень. Якщо ви плануєте спробувати свої сили цього року, за інформацією звертайтеся до вашого вчителя англійської.

Просмотров: 22 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1

Партнерство ліцею «Професіонал» з Cambridge Assessment English
Гра «Що? Де? Коли?» серед учнів 5-х класів
26.11.2018