Главная » 2018 » Жовтень » 23 » Пригоди ліцеїстів у літньому таборі в Великобританії
Пригоди ліцеїстів у літньому таборі в Великобританії

У липнi 2018 року учнi ліцею «Професіонал» провели два незабутні тижні в літньому таборі в Великобританії під керівництвом вчителя англійської мови Бровко Наталії Олександрівни.

Діти проживали в старовинній резиденції на території Royal Agricultural University, Cirencester, поблизу Лондона. Приголомшливої краси природа в поєднанні з традиційною англійською архітектурою зробила час перебування незабутнім.

Програма була дуже насиченою:після сніданку діти шли на навчання. В інтерактивній формі вони підвищували свій рівень і виконували творчі завдання і проектні роботи в групах з учнями з різних країн. Заняття проходили навіть у неділю, але дітям це подобалося!

У другій половині дня вiдбувалися різноманітні заходи та ігри, спортивні змагання і дискотеки. Часу нудьгувати не було зовсім.

Екскурсії стали дивовижним доповненням нашоi подорожi. Для наших дітей були організовані незабутні і вражаючі поїздки по Великобританії, які залишаться в пам'яті назавжди. Оглядова екскурсія по Cirencester - місту, який став для нас домом на два тижні - познайомила нас з його головними визначними пам'ятками. Потім ми поїхали на цілий день в саме серце британської освіти - Oxford. Місто Bath зустрів нас римськими термами і величними соборами. Ще ми побували в наймальовничишому і в той же час епічному місці Великобританії - Stonehenge. І, звичайно ж, відвідали London, місто, де збуваються мрії.

І найголовніше - нам пощастило з погодою. Всі два тижні було тепло і сонячно. Додому усі повернулися наповненими чудовими спогадами, захоплюючими враженнями і готовими до нового навчального року!

Просмотров: 53 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1

Рольова гра "Комендантська година для підлітків"
День української писемності та мови - 2018
03.11.2018