Главная » 2012 » Січень » 31 » Призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах
Призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах

Про призупинення
навчально-виховного процесу
в навчальних закладах м. Харкова

У зв’язку з різким зниженням температури повітря, відповідно до п. 9.20 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», на підставі наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.01.2012 №81 «Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур», листа Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 27.01.2012 № 01-12/417 «Про дотримання температурного режиму та проведення протиепідемічних заходів у навчальних закладах області», бюлетеня Харківського регіонального центру з гідрометеорології від 30.01.2010 № 19, на виконання розпорядження міського голови від 31.01.2012 № 214 «Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я вихованців дошкільних і позашкільних закладів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також безпечного функціонування в цих умовах навчальних закладів

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити з 01.02.2012 навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах м. Харкова всіх типів і форм власності до окремого розпорядження.

2. Управлінням освіти адміністрацій районів Харківської міської ради:

2.1. Взяти під контроль проведення відповідних організаційних та санітарно-профілактичних заходів у закладах освіти міста всіх типів і форм власності.

2.2. Перенести на інші терміни проведення районних масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу.

2.3. Вирішити питання організації роботи та оплати праці педагогічних та інших працівників загальноосвітніх навчальних закладів у цей період згідно з законодавством України.

2.4. Забезпечити контроль за проведенням відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах.

2.5. Покласти персональну відповідальність на керівників навчальних закладів за дотримання санітарних норм, температурного режиму, безпечного функціонування навчальних закладів тощо.

2.6. Невідкладно інформувати Департамент освіти про надзвичайні випадки у закладах, де перебувають діти, учнівська молодь.

2.7. Довести цей наказ до відома керівників навчальних закладів.

31.01.2012

3. Керівникам навчальних закладів усіх типів і форм власності м. Харкова:

3.1. Провести роз’яснювальну роботу серед вихованців дошкільних і позашкільних, учнів загальноосвітніх навчальних закладів щодо поведінки в умовах низьких температур, запобігання випадкам переохолодження та обмороження, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

3.2. Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками щодо безпечного користування обігрівальними приладами тощо.

3.3. Перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу, а також навчальної практики.

3.4. Забезпечити проведення відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах.

3.5. Забезпечити неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у дошкільних навчальних закладах та Харківському дитячому будинку «Родина» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, Харківської міської ради.

4. Директору Харківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів №14 Харківської міської ради Тимченку А.Г., забезпечити здійснення навчально-виховного процесу згідно з режимом роботи закладу.

5. Подворному І.В., інженеру з інформаційно-методичного та технічного забезпечення Науково-методичного педагогічного центру, розмістити цей наказ на сайті Департаменту освіти.

31.01.2012

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Департаменту освіти           О.І.Деменко

Категория: Накази | Просмотров: 597 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 3.7/3

Вибори Президента Ради учнівського самоврядування «Лідер»
15.09.2017
Вітаємо команду учнів НВК «Ліцей Професіонал»!
День знань в "Ліцеї Професіонал"
31.08.2017
Привітання голови обласної державної адміністрації
31.08.2017