Главная » 2017 » Квітень » 5 » Щорічна конференція для вчителів англійської мови IATEFL
Щорічна конференція для вчителів англійської мови IATEFL

Що роблять учні та вчителі під час канікул? Зазвичай відпочивають! Але деякі представники кафедри іноземних мов (Ольга Олійник, Ірина Пєлєшко, Наталія Астрашкова, Наталія Бровко та Ілона Планіда) вирішили відпочити на щорічній конференції для вчителів англійської мови IATEFL, що відбулася 31 березня та 1 квітня у Києві.

Майже одразу після приїзду до Києву ми почали працювати. Конференція розпочалася з вступного слова ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, на базі якого проводилася конференція. Ми були вражені масштабами та ресурсами закладу, більш того він знаходиться у мальовничому Голосіївському лісі, неподалік від монастиря і, навіть, має свій ботанічний сад.

На конференції ми слухали доповіді викладачів не тільки зі всієї України, але й з закордону.

Здебільшого доповіді були присвячені особливостями викладання іноземних мов в 21 столітті. Ми отримали багато корисної інформації та дізналися про різноманітні прийоми та методики ,які ми зможемо використовувати під час занять.

Було багато професійного спілкування, щодо майбутніх проектів та нагальних питань.

Але ми не тільки навчалися ,але й ділилися власним досвідом. Наталія Астрашкова,Наталія Бровко та Ілона Планіда виступили з доповіддю про можливості використання платформи SMRT для підвищення мотивації вивчання англійської мови.

Доповідь мала успіх, та зацікавила інших викладачів, які ставили запитання та цікавилися деталями. Поїздка виявилась продуктивною, цікавою і дуже позитивною.

Сподіваємося і надалі відвідувати такі заходи.

Просмотров: 380 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/2

15.09.2017
Вітаємо команду учнів НВК «Ліцей Професіонал»!
День знань в "Ліцеї Професіонал"
31.08.2017
Привітання голови обласної державної адміністрації
Вітання Харківського міського голови