Величайшая польза, которую можно извлечь из жизни, - потратить ее на дело, которое переживет нас.
Блез Паскаль
Головна | Форум | Гостьова книга | Контакти | ЧАВО | Вхід
Це ми!

Навігація
Ми в соціальних мережах

Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

Наші партнери

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук на сайті
Архів новин

Погода у Харкові
Харьковский частный лицей Профессионал. Кафедра программирования
Главная » 2017 » Лютий » 20 » Тиждень іноземних мов
18:21
Тиждень іноземних мов

Минулий тиждень в ліцеї був «Тижнем іноземних мов»! І це було не випадково, адже саме на минулому тижні ми всі разом святкували День Святого Валентина

У старших класах діти познайомилися з історією виникнення свята Дня Святого Валентина і його символікою. У кожному класі урок мав свій унікальний характер, завдяки нашим практикантам з педагогічного університету, які відповідально підійшли до проходження педагогічної практики. З найбільш яскравих моментів хочеться відзначити - виразне читання валентинок в 8 класі, командне розгадування кросвордів в 7-Б класі і роботу з піснями в 9 класі.

Свято найбільш вдається, якщо сам береш у ньому участь. Хочеться відзначити учнів 9-го класу, які підготували цікаві валентинки: Лоткіну Жанну, Рибась Таїсію, Семакова Олену і Халькевіч Ольгу. Відмінною прикрасою свята була газета, оформлена ученицею 10 класу Єременко Катериною. Всім дякуємо!

Також в рамках тижня іноземних мов практикант 4-го курсу педагогічного університету Євген Фесенко провів заняття в 8а і 8б класах (англійська Тарасова Т.А.), присвячене Дню Святого Валентина. Заняття було емоційне, цікаве і насичене різноманітним матеріалом: відео, гороскопи, дружні шаржі. Задоволення отримали всі!

Завдяки студентці-практикантці Анастасії Кульбака, дуже насичено пройшов урок, присвячений Дню Святого Валентина в 6-Б класі: учні подивилися прекрасне відео про одну з найбільш романтичних версій виникнення свята, виконували завдання до нього і наприкінці уроку створили свої валентинки. Інша практикантка, Ольга Небитова, провела позакласний захід в 10-х класах - вікторину з історії та традицій англомовних країн. Учні самі придумали символіку команд і активно брали участь в творчих завданнях.

У молодшій школі учні брали участь в виставці виробів і малюнків на тему пам'яток англомовних країн; ще вони робили міні-доповіді на ці теми, а також грали в ігри, малювали, розфарбовували і співали пісні.

Велике спасибі всім за активну участь!!!

Категория: Новини | Просмотров: 404 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1
Оголошення!

Оголошуєть­ся набір на підготовчі курси до першого класу ліцею "Професіонал".
Звертатись за тел.
700-76-96,
066-103-60-03
Манжос Олена Володимирівна

Останні оновлення
15.11.2018
Рольова гра "Комендантська година для підлітків"
15.11.2018
День української писемності та мови - 2018
03.11.2018
Halloween в "Ліцеї Професіонал"
01.11.2018
Отримання та користування шкільним електронним квитком E-TICKET
25.10.2018
Іспити Cambridge English в "Ліцеї Професіонал"

Всі новини...
Посилання
Адреса: 61024, Харків,
вул. Ярослава Мудрого, 22/24
Тел. (057)7007697,(057)7007696
e-mail: liceyp@rambler.ru
Ліцей "Професіонал" © 2009-2018