Главная » 2017 » Лютий » 20 » Тиждень іноземних мов
Тиждень іноземних мов

Минулий тиждень в ліцеї був «Тижнем іноземних мов»! І це було не випадково, адже саме на минулому тижні ми всі разом святкували День Святого Валентина

У старших класах діти познайомилися з історією виникнення свята Дня Святого Валентина і його символікою. У кожному класі урок мав свій унікальний характер, завдяки нашим практикантам з педагогічного університету, які відповідально підійшли до проходження педагогічної практики. З найбільш яскравих моментів хочеться відзначити - виразне читання валентинок в 8 класі, командне розгадування кросвордів в 7-Б класі і роботу з піснями в 9 класі.

Свято найбільш вдається, якщо сам береш у ньому участь. Хочеться відзначити учнів 9-го класу, які підготували цікаві валентинки: Лоткіну Жанну, Рибась Таїсію, Семакова Олену і Халькевіч Ольгу. Відмінною прикрасою свята була газета, оформлена ученицею 10 класу Єременко Катериною. Всім дякуємо!

Також в рамках тижня іноземних мов практикант 4-го курсу педагогічного університету Євген Фесенко провів заняття в 8а і 8б класах (англійська Тарасова Т.А.), присвячене Дню Святого Валентина. Заняття було емоційне, цікаве і насичене різноманітним матеріалом: відео, гороскопи, дружні шаржі. Задоволення отримали всі!

Завдяки студентці-практикантці Анастасії Кульбака, дуже насичено пройшов урок, присвячений Дню Святого Валентина в 6-Б класі: учні подивилися прекрасне відео про одну з найбільш романтичних версій виникнення свята, виконували завдання до нього і наприкінці уроку створили свої валентинки. Інша практикантка, Ольга Небитова, провела позакласний захід в 10-х класах - вікторину з історії та традицій англомовних країн. Учні самі придумали символіку команд і активно брали участь в творчих завданнях.

У молодшій школі учні брали участь в виставці виробів і малюнків на тему пам'яток англомовних країн; ще вони робили міні-доповіді на ці теми, а також грали в ігри, малювали, розфарбовували і співали пісні.

Велике спасибі всім за активну участь!!!

Категория: Новини | Просмотров: 323 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1

15.09.2017
Вітаємо команду учнів НВК «Ліцей Професіонал»!
День знань в "Ліцеї Професіонал"
31.08.2017
Привітання голови обласної державної адміністрації
Вітання Харківського міського голови