Главная » 2015 » Квітень » 28 » Участь вчителів ліцею "Професіонал" в IATEFL-Ukraine “New Generation Learning - New Generation Teaching”

24-25 квітня викладачи ліцею "Професіонал" Олійник О.В., Пелешко І.О., Астрашкова Н.В. прийняли участь в одній з головних конференцій для вчителів англійської мови - IATEFL-Ukraine “New Generation Learning - New Generation Teaching”, що відбулась у м.Києві. Впродовж двох днів учителі з усієї України відвідували презентації, дискусії, майстер-класи та книжкові виставки, а також мали можливість розширити мережу знайомств серед освітніх спеціалістів в Україні та за її межами.

В перший день своїми доповідями учасників конференції порадували Suzanne Mordue, яка доповідала про необхідність додаткової підтримки для учнів з обмеженими розумовими можливостями та їх викладачив, та Gavin Dudeney, який розповів про виклики, які сучасні онлайн технології ставлять перед вчителями. Також в рамках конференції була презентована програма New Generation School Teacher, спрямована на трансформацію освіти українських вчителів.

В суботу Grzegorz Spiewak надихав учителів перетворювати їхні заняття на справжні уроки життя для учнів, а Kevin McCaughey окреслив майбутні горизонти вивчення англійської.

Особливо корисними виявилися сессії від Любові Залюбовської про використання відео матеріалів на уроці англійської мови, та ідеї щодо мотиваціі учнів віком від 11 до 18 років від Оксани Рубанової.

Категория: Новини | Просмотров: 252 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/2

Вибори Президента Ради учнівського самоврядування «Лідер»
15.09.2017
Вітаємо команду учнів НВК «Ліцей Професіонал»!
День знань в "Ліцеї Професіонал"
31.08.2017
Привітання голови обласної державної адміністрації
31.08.2017