Величайшая польза, которую можно извлечь из жизни, - потратить ее на дело, которое переживет нас.
Блез Паскаль
Головна | Форум | Гостьова книга | Контакти | ЧАВО | Вхід
Це ми!

Навігація
Ми в соціальних мережах

Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

Наші партнери

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук на сайті
Архів новин

Погода у Харкові
Харьковский частный лицей Профессионал. Кафедра программирования
Главная » 2016 » Квітень » 25 » Участь вчителів ліцею у Національній Конференції IATEFL-Ukraine для вчителів англійської мови за підтримки Міністерства освіти та науки Укра
19:44
Участь вчителів ліцею у Національній Конференції IATEFL-Ukraine для вчителів англійської мови за підтримки Міністерства освіти та науки Укра

8-9 квітня 2016р. вчителі ліцею «Професіонал» Олійник Ольга Віталіївна та Пелешко Ірина Олександрівна прийняли участь у 21 Національній Конференції IATEFL-Ukraine «New Generation Learning - New Generation Teaching», що відбулась у Київському Університеті ім. Б. Грінченка.

На зустрічі були присутні заступник Посла Великобританії в Україні Хелен Фейзі, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, президент Міжнародної асоціації вчителів англійської мови IATEFL Global Маржорі Розенберг, провідний викладач англійської мови з Великобританії Хью Деллар.

На заході були презентовані новітні технології і методики викладання англійської мови, проведені інтерактивні заняття з учасниками. Упродовж двох днів викладачі відвідали презентації, дискусії, майстер-класи та книжкові виставки, а також розширили мережу знайомств серед професіоналів-викладачів англійської мови з України та за її межами, зустрілися зі старими знайомими та розширили коло своїх професійних контактів.

Перший день відзначився спілкуванням із Хью Деллар, усесвітньо відомим викладачем англійської мови, як іноземної, автором учбових посібників та підручника Outcomes. Вчитель та тренер із 30-річним досвідом розповів про успішне планування уроків і про те, які фактори для цього потрібно брати до уваги: досвід та вподобання студентів, їх очікування та систему екзаменації, тривалість занять, тощо. Також своїми доповідями учасників конференції порадував Аркадіуш Яворскі - виклач на магістерській програмі Університету Любліна, який розповів про мовні оцінювання. Ключовими питаннями були нові досягнення у мовних оцінюваннях і такі концепти, як Cambridge English або Learner Oriented Assessment. Розглянулись також основні етапи створення ефективних мовних тестів.

Дуже цікавим виявився доповідач Петр Стеінбріх - викладач і тренер Католицького університету Любліна. Він розповів про digital грамотність як ключову складову сучасного викладання. Учасники дізналися про основні елементи та інструменти, які можна використовувати у класній кімнаті і як сучасні медіа потужності можуть допомогти як вивчати, так і викладати англійську мову як іноземну.

Категория: Новини | Просмотров: 273 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Оголошення!

Оголошуєть­ся набір на підготовчі курси до першого класу ліцею "Професіонал".
Звертатись за тел.
700-76-96,
066-103-60-03
Манжос Олена Володимирівна

Літній мовний табір 2018!

Останні оновлення
18.03.2018
Майстер-клас психолога ліцею Джандар З.З.
13.03.2018
Відпочинок в дитячому мовному таборі "Інтерклас"
11.03.2018
Відновлення освітнього процесу
08.03.2018
З 8 березня!
06.03.2018
Допомога Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія»

Всі новини...
Посилання
Адреса: 61024, Харків,
вул. Ярослава Мудрого, 22/24
Тел. (057)7007697,(057)7007696
e-mail: liceyp@rambler.ru
Ліцей "Професіонал" © 2009-2018