Главная » 2019 » Квітень » 15 » Участь викладачів у міжнародній конференції TESOL 2019
Участь викладачів у міжнародній конференції TESOL 2019

Минулого тижня делегація викладачів нашого ліцею у складі Олійник Ольги Віталіївни, Бровко Наталії Олександрівни, Тодуа Теї Георгіївни та Астрашкової Наталії Валеріївни прийняла участь у міжнародній конференції TESOL 2019. Протягом трьох днів ми відвідали різноманітні лекції та майстер класи для різних рівнів володіння англійською мовою і для навчання учнів різного віку.

Серед доповідачів були українські та зарубіжні викладачі:
- Dr. Holly W. Arnold teaches undergraduate and graduate teacher education courses in the field of TESOL at Kennesaw State University in Kennesaw, Georgia, United States.;
- John Silver is the Regional English Language Officer in Kyiv, Ukraine;
- Maryna Tsehelska works as associate professor at Kryvyi Rih Pedagogical University, TESOL-Ukraine Vice-President;
- Венді Фінлейсон, співробітник Державного Департаменту США;
- Nicholas Gordon is English Language Fellow with the U.S. Department of State;
- Wendy Finlayson is an English Language Fellow with the U.S. Department of State;
- Dr. Robert D. Leier Ph.D. from The Pennsylvania State University in Education Theory and Policy (area of Latin American development education) ,M.A. from the University of Massachusetts, Boston in applied linguistics in ESL/bilingual (Spanish-English) education;
- Nelly Ghazaryan is a senior lecturer at the Russian-Armenian University in Yerevan, Armenia, та багато інших цікавих та творчих колег, що охоче ділилися власним досвідом.

Такі зустрічі дуже важливі для людей нашої професії. Вони надихають і допомагають подолати труднощі, знайомлять з новими можливостями у сфері викладання англійської мови, дають змогу поділитися власним досвідом.

Крім того, на таких заходах завжди зустрічаєш знайомих і друзів з інших міст, що надає святковості атмосфері.

Просмотров: 72 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1

Набір до першого класу на 2019-2020 навчальний рік припинено.

Участь Ярослави Волинської у закритті Платформи «Шкільний омбудсмен»
02.05.2019
День науки та творчості