Главная » 2019 » Травень » 31 » Велика сила мистецтва
Велика сила мистецтва

Майже літня спека нарешті прийшла до нашого міста. Проте, навіть палюче сонце не стало на заваді такому довгоочікуваному заходу, як екскурсія до художнього музею. Цілий тиждень з нетерпінням очікували на цю урочисту подію та старанно готувались наші учні.

Надзвичайно пунктуальні, деякі з них стояли біля входу до музею ще за півгодини до початку екскурсії та розминалися, бо в крові вже кипів азарт: сьогодні вони боротимуться за звання найкращого англомовного екскурсовода серед ліцеїстів 10-Б класу. Проминули чергу за квитками і , наче за командою: «На старт!» побігли до першої зали, де на учасників чекала «Вершниця» Карла Брюллова. Яка іронія долі!... Як, виявилось, цей шедевр, як і ще декілька інших полотен, знаходиться на реставрації. Наш конкурсант Олександр Владіміров не здався. Він силою слова наче відтворив полотно, та передав всі його барви до останнього відтінку, ще й виділив коня, підкресливши ключове місце тварини на полотні.

Далі була яскрава розповідь Єлизавети Тульневої про картину Айвазовського «Після бурі». Надзвичайне пожвавлення викликала у слухачів інформація про вартість картин художника-мареніста, проданих на останніх аукціонах!

Разом з Аліною Євтушенко потрапили до «Парку в Павловську» художника Шишкіна, а потім Марія Степанець вразила цікавою історією про створення картини М. Ге «Пушкін в селі Михайлівському».

Від пейзажів до модерну… Починаючи свою екскурсію, Данііл Безбородих продемонстрував купюру номіналом 50 гривень і задав таке питання: «Чи знаєте ви хто автор дизайну першої української гривні?» Так учні та вчителі відкрили для себе видатного художника Григорія Нарбута!

Виступ Анни Кльосової викликав справжній шторм аплодисментів: емоційно, на одному диханні, і не без містики пройшла її екскурсія про «Запорожців…» Іллі Рєпіна.

Якщо вам не відома картина М. Мирлинського «Рятує трьох від страти», тоді вам до Валентина Данічева, бо за останній тиждень підготовки до екскурсії він став справжнім знавцем творчості цього художника, що з легкістю підтвердить його керівник Тетяна Олександрівна Тарасова.

Після того, як екскурсія закінчилась, журі ще довго сперечалося щодо, найкращого екскурсовода, і прийшло до думки, що його визначить другий етап «Екскурсія містом». Тож побажаємо нашим конкурсантам подальших творчих успіхів!

PS: Конкурсантам, картини яких виявились на реставрації, теж не варто засмучуватись, бо члени журі одностайно вирішили, що сучасні технічні засоби, легко дозволяють провести екскурсію і в стінах нашого ліцею вже на початку наступного тижня.

Просмотров: 38 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1

Набір до першого класу на 2019-2020 навчальний рік припинено.

02.07.2019
Обращение директора УВК "Лицей Профессионал" Будко О.В.
24.06.2019
Випускний 2019
14.06.2019
Лист на підтримку директора "Ліцею Професіонал"