Главная » 2018 » Жовтень » 20 » Відкриття культурно-спортивного комплексу в НВК "Ліцей Професіонал"
Відкриття культурно-спортивного комплексу в НВК "Ліцей Професіонал"

19.10.2018 у Харківському приватному навчально-виховному комплексі «Ліцей Професіонал» Харківської області відбулося відкриття культурно-спортивного комплексу.

На святі були присутні Олександр Миколайович Новак, секретар Харківської міської ради, Курашов Костянтин Михайлович, заступник директора Департаменту у справах сім´ї, молоді та спорту – начальник управління з питань фізичної культури та спорту, Івлєв Володимир Вікторович, заступник голови адміністрації Київського району з соціальних та гуманітарних питань, Куценко Тетяна Володимирівна, начальник Управління освіти адміністрації Київського району, Харченко Олександр Михайлович, голова правління АТ «Трест-Жилстрой-1», Володимир Миколайович Бабаєв, ректор ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, Калініченко Олександр Вікторович, начальник підрозділу АТ «Трест-Жилстрой-1», Єфименко Сергій Васильович, директор науково-виробничого підприємства «Академія», Вінтер Артур Валерійович, головний інженер науково-виробничого підприємства «Академія», засновники ліцею Товажнянський Леонід Леонідович, Товажнянська Олена Леонідівна, Кузьменкова Інна Іванівна, Шелудько Ніна Павлівна, вчителі та співробітники ліцею, учні та батьки.

Свято було яскравим, динамічним, присутні були вражені виступами учнів-спортсменів ліцею, які є чемпіонами області, України та світу з карате, таеквондо, фехтування, футболу, гімнастики та акробатичного рок-н-роллу. У спортивному флешмобі взяли участь понад 100 учнів, і це – рекорд НВК «Ліцей Професіонал»!

Під час свята секретар Харківської міської ради О.М. Новак привітав учнів ліцею з такою видатною подією та подарував закладу освіти футбольні, волейбольні та баскетбольні м´ячі від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.

Адміністрація ліцею висловлює подяку всім учням НВК "Ліцей Професіонал", учителям, батькам та співробітникам ліцею за активну участь в проведенні свята відкриття культурно-спортивного комплексу!

Просмотров: 105 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1

Рольова гра "Комендантська година для підлітків"
День української писемності та мови - 2018
03.11.2018