Величайшая польза, которую можно извлечь из жизни, - потратить ее на дело, которое переживет нас.
Блез Паскаль
Головна | Форум | Гостьова книга | Контакти | ЧАВО | Вхід
Це ми!

Навігація
Ми в соціальних мережах

Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

Наші партнери

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук на сайті
Архів новин

Погода у Харкові
Харьковский частный лицей Профессионал. Кафедра программирования
Главная » 2018 » Січень » 18 » Вітаємо переможців!
07:13
Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців олімпіад, конкурсів, турнірів, конкурсу МАН в 2017-2018 навчальному році!

№ з/п

ПІБ учня

Клас

Місце

Учитель

ГЕОГРАФІЯ

1.

Вергелес Анастасія Дмитрівна

8-А

ІІІ

Юрченко Дмитро Юрійович

2.

Степанець Марія Юріївна

9-А

ІІІ

Юрченко Дмитро Юрійович

3.

Валіуллов Марат Дамірович

10-А

ІІ

Будко Оксана Володимирівна

4.

Малигон Назар Сергійович

10-А

ІІІ

Будко Оксана Володимирівна

МАТЕМАТИКА

1.

Жоравович Олександр Дмитрович

7-Б

ІІІ

Приходько Наталя Олексіївна

2.

Броневський Станіслав Юзефович

6-Б

ІІ

Богдашевська Людмила Василівна

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

1.

Вергелес Анастасія Дмитрівна

8-А

ІІІ

Глухота Людмила Миколаївна

ІСТОРІЯ

1.

Малигон Назар Сергійович

10-Б

ІІ

Овсянников Олексій Миколайович

АНГЛІЙСЬКА МОВА

1.

Шапошніков Лев Ігорович

8-А

ІІ

 

Бровко Наталія Олександрівна Єретик Наталя Олександрівна

2.

Вергелес Анастасія Дмитрівна

8-А

ІІІ

Бровко Наталія Олександрівна Єретик Наталя Олександрівна

3.

Блажко Юлія Вікторівна

11-Б

ІІ

Астрашкова Наталія Валеріївна Олійник Ольга Віталіївна

ФІЗИКА

1.

Жоравович Олександр Дмитрович

7-Б

І

Альохіна Лариса Анатоліївна

2.

Безменова Світлана Андріївна

8-Б

ІІІ

Альохіна Лариса Анатоліївна

3.

Крикун Демид Геннадійович

10-А

ІІІ

Альохіна Лариса Анатоліївна

НІМЕЦЬКА МОВА

1.

Істомін Микита Сергійович

8-А

ІІІ

Набойщикова Оксана Іванівна

ХІМІЯ

1.

Жоравович Олександр Дмитрович

7-Б

І

Барабаш Володимир Юрійович

2.

Колісник Ярослав Валерійович

7-Б

ІІІ

Барабаш Володимир Юрійович

3.

Коваленко Марина Сергіївна

8-Б

ІІІ

Огієнко Світлана Іванівна

4.

Столяров Владислав Сергійович

9-А

ІІ

Барабаш Володимир Юрійович

ПРАВОЗНАВСТВО

1.

Валіуллов Марат Дамірович

10-А

ІІ

Разметаєва Зоя Борисівна

ІНФОРМАТИКА

1.

Кондак Марія Михайлівна

9-Б

ІІІ

Коваленко Сергій Володимирович

2.

Руднєв Кирило Володимирович

10-А

ІІ

Коваленко Сергій Володимирович

3.

Крикун Демид Геннадійович

10-А

ІІІ

Коваленко Сергій Володимирович

4.

Староверцев Степан Геннадійович

10-А

ІІІ

Коваленко Сергій Володимирович

5.

Погорєлов Микита Михайлович

11-А

ІІІ

Коваленко Сергій Володимирович

БІОЛОГІЯ

1.

Рівас Сіваш Максим Рікардович

10-А

ІІІ

Кузнецова Тетяна Леонідівна

ІІ (МІСЬКОЙ В М. ХАРКОВІ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ

1.

Крикун Демид Геннадійович

10-А

ІІІ

Коваленко Сергій Володимирович

2.

Староверцев Степан Геннадійович

10-А

ІІІ

Коваленко Сергій Володимирович

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ. П. ЯЦИКА

1.

Ільїнська Марія Всеволодівна

4-А

ІІІ

Лазарева Алла Іванівна

VIII МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС

УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКО

1.

Маслов Владислав Сергійович

9-А

ІІІ

Гаєвська Раїса Сергіївна

2.

Блажко Юлія Вікторівна

11-Б

ІІІ

Сотник Світлана Юріївна

ТУРНІР ЮНИХ ІНФОРМАТИКІВ

1.

Руднєв Кирило Володимирович, Староверцев Степан Геннадійович, Крикун Демид Геннадійович,

Політько Павло Андрійович

збірна

ІІ

 

 

 

Коваленко Сергій Володимирович

ТУРНІР ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ

1.

Волинська Ярослава Андріївна-9-А,

Кондак Марія Михайлівна -9-Б,

Крикун Демид Геннадійович – 10-А,

Валіуллов Марат Дамірович – 10-А,

Мамонов Дмитро Ігорович -11-А

збірна

ІІІ

Приходько Н.О.

Богдашевська Л.В.

Михайленко І.В.

МАН (РАЙОННИЙ ЕТАП)

1.

Політько Павло Андрійович

11-А

І

Коваленко Сергій Володимирович

2.

Крикун Демид Геннадійович

10-А

І

Коваленко Сергій Володимирович

Просмотров: 201 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1
Оголошення!

Оголошуєть­ся набір на підготовчі курси до першого класу ліцею "Професіонал".
Звертатись за тел.
700-76-96,
066-103-60-03
Манжос Олена Володимирівна

Останні оновлення
08.10.2018
Святкування дня Учителя в "Ліцеї Професіонал"
05.10.2018
З Днем Вчителя!
04.10.2018
Турнір юних інформатиків 2018
04.10.2018
Екскурсія до музею фотоілюзій
01.10.2018
Перемога на "Кубку Президента України"

Всі новини...
Посилання
Адреса: 61024, Харків,
вул. Ярослава Мудрого, 22/24
Тел. (057)7007697,(057)7007696
e-mail: liceyp@rambler.ru
Ліцей "Професіонал" © 2009-2018