Главная » 2017 » Травень » 25 » Вітання Голови Харківської обласної державної адміністрації
Вітання Голови Харківської обласної державної адміністрації

Дорогі учні, випускники! Шановні учителі та батьки!

Сьогодні водночас святковий і дуже відповідальний день. Сьогодні в доросле життя вирушають 16 тисяч 11-класників Харківщини.

Дорогі випускники, найближче літо стане без перебільшення вирішальним у вашому житті. Адже від вибору вищого навчального закладу та професії залежить не лише ваша подальша кар’єра. Від цього вибору залежатиме ваше оточення та коло знайомств. Саме там ви знайдете нових друзів, а, можливо, й свої другі половини.

Отже, хочу побажати вам зробити сьогодні вибір так, щоб ніколи не розчаруватися в ньому. І, звичайно, бажаю, щоб ті цілі, які ви ставите зараз, втілилися в життя. Успішного складання ЗНО, успішного вступу, успішного подальшого навчання.

Дорогі школярі, для вас сьогоднішній дзвоник є останнім у черговому навчальному році. Бажаю вам добре відпочити влітку. А у вересні з новими силами повернутися до рідних шкільних стін та продовжити похід за знаннями.

Шановні батьки, сьогодні ви хвилюєтесь, мабуть, більше за своїх дітей. Тримайтеся! Підтримуйте своїх випускників. Усе буде добре!

Шановні вчителі, вам у цей день хочу черговий раз подякувати за професіоналізм. За вашу любов до обраної професії. За відданість своїм учням.

Щиро бажаю всім учасникам свята добра, успіхів, міцного здоров’я та завжди мирного неба!

Голова Харківської обласної державної адміністрації
Юлія Світлична

Категория: Поздоровлення | Просмотров: 188 | Добавил: Qwerty | Рейтинг: 5.0/1

Участь "Ліцею Професіонал" у радіодиктанті національної єдності